Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kidman weźmie ślub z kobietą

Australijska aktorka już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu i poślubi... kobietę.

Nicole Kidman i Charlize Theron małżeństwem? Tak, ale tylko na ekranie. Australijska aktorka wkrótce wcieli się w rolę transseksualisty.

Reklama

Kidman i Theron zagrają razem w filmie "The Danish Girl" opartym na prawdziwej historii życia duńskich artystów Einara i Grety Wegener. Aktorki wspólnie wyprodukują film.

Postacie Einara i Grety Wegener stały się niezwykle popularne w latach 20. ubiegłego wieku w Kopenhadze. Greta zachęcała swojego męża do przebierania się w damskie ubrania.

To, co zaczęło się jako niewinna zabawa, doprowadziło do metamorfozy Einara i jego operacji zmiany płci, która zaszokowała cały świat w 1931 roku.

Produkcja "The Danish Girl" zostanie wyreżyserowana przez Ananda Tuckera na podstawie wydanej w 2000 roku debiutanckiej powieści Davida Ebershoffa, która szybko osiągnęła status bestsellera.

Na razie nie wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu. Kidman i Theron mają na swoim koncie role lesbijek, które przyniosły im Oscary. Theron otrzymała tę nagrodę za rolę w kontrowersyjnym filmie "Monster", a Kidman za film "Godziny".

PAP/pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje