Reklama
Reklama

Khloe Kardashian i niewierny Tristan Thompson spodziewają się dziecka! Gwiazda nie uczy się na błędach?

Khloe Kardashian i Tristan Thompson spodziewają się drugiego dziecka. Choć para nie jest już razem, a zawodnik NBA wielokrotnie zdradzał matkę swojej córki, amerykańskie media donoszą, że rodzina Kardashian znów się powiększy. Drugie dziecko eks pary urodzi surogatka. Khloe nie uczy się na błędach?

Khloe Kardashian i niewierny Tristan Thompson spodziewają się dziecka! Gwiazda nie uczy się na błędach?

Khloe Kardashian nigdy nie miała lekko ze swoim eks partnerem Tristanem Thompsonem. Byli ze sobą związani od 2016 roku, wspólnie doczekali się 4-letnie córeczki True, jednak zawodnik NBA nigdy nie zachowywał się jak przykładny ojciec. 

Tristan zdradzał Kardashiankę, kiedy celebrytka była przy nadziei oraz wielokrotnie później, co zostało nawet ujawnione w reality-show "The Kardashians". Choć Khloe bardzo długo wierzyła, że to prawdziwa miłość i wybaczała Thomsonowi jego wybryki, mężczyzna nie chciał się zmienić. Wygląda na to, że Khloe nie uczy się na błędach i tabloidy zza oceanu właśnie ujawniły informację, iż mimo tego, że eks para nie jest już razem, to spodziewa się kolejnego wspólnego dziecka, które tym razem urodzi im surogatka.

Reklama

Warto dodać, że para podjęła decyzję o powiększeniu rodziny, zanim wyszło na jaw, że Tristan zdradził Khloe i ma dziecko z inną kobietą. W grudniu ubiegłego roku jedna z "bliskich koleżanek" gwiazdora koszykówki Maralee Nichols, trenerka fitness, zaszła z nim w ciążę. Choć sportowiec wypierał się ojcostwa, testy genetyczne wykazały, że to on spłodził jej potomka. Tristan miał nakłaniać Maralee do aborcji, a nawet proponować pieniądze za milczenie. 

Zobacz też:

Rafalala była szantażowana emocjonalnie przez Fabijańskiego? Poszła z tym do prawnika!

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Urbańska i Józefowicz prowadzą dorodne gospodarstwo z 200 kurami! "Nie chcieliśmy kupować mięsa w sklepach "

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian | Z kamerą u Kardashianów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama