Reklama

Reklama

Reklama

Kazik Staszewski nazywa aborcję morderstwem. Niepokorny wokalista zmienił poglądy?

Kazik Staszewski (59 l.) wystąpił w popularnym internetowym programie Roberta Mazurka. Panowie w studiu "Hejt Parku" rozmawiali o wielu różnych tematach. Pojawiło się sporo kontrowersyjnych kwestii, takich jak polityka czy narkotyki. W pewnym momencie zupełnie niespodziewanie dyskusja zeszła na temat aborcji.

Kazik Staszewski: poglądy

Lider Kultu (posłuchaj!) niejednokrotnie w swojej twórczości odnosił się do kwestii społecznych czy politycznych. Kazik Staszewski nie ukrywa, że obecny rząd nie wpada w jego gusta. Niemniej jednak muzyk unika pełnych deklaracji i nie sympatyzuje otwarcie z żadną partią. Choć wiele osób mogło sądzić, że piosenkarz posiada poglądy lewicowe, ostatni wywiad z Robertem Mazurkiem absolutnie temu przeczy.

Reklama

W programie "Hejt Park" emitowanym na Kanale Sportowym na żywo 22 marca, Kazik zaskoczył wszystkich swoimi śmiałymi wypowiedziami. Najpierw wokalista przyznał, że w życiu miał do czynienia z rozmaitymi narkotykami. Zażywał nie tylko marihuanę czy amfetaminę, ale i kokainę. Oświadczył nawet, że osoby podejmujące w Sejmie dyskusje dotyczące legalizacji używek bądź ich zakazywania powinny wcześniej same ich spróbować. Te słowa bardzo zaskoczyły Roberta Mazurka.

Kazik Staszewski o aborcji

Kazik Staszewski po chwili rozwinął swoje przemyślenia. Stwierdził, że nie można łączyć tematu aborcji i narkotyków, ponieważ są kompletnie różne. Oświadczył przy tym, że przerywanie ciąży to zabójstwo.

Redaktor prowadzący program przyznał, że ma podobne poglądy dotyczące aborcji i uważa ją za zabójstwo.

Dziennikarz zaproponował Kazikowi Staszewskiemu, aby rozwinął swoją myśl. Lider Kultu nie chciał jednak kontynuować. Prawdopodobnie zdawał sobie sprawę jak kontrowersyjnym tematem jest aborcja i nie chciał wplątywać się w dyskusję, która nigdy nie ma końca. 

Zobacz też:

Edyta Górniak wróciła do skandalu ze Steczkowską. "To wręcz szokujące"

Dorota Szelągowska znów wyjdzie za mąż? Trzy rozwody to dla niej za mało...?

Bon turystyczny. Nie wszystkim dzieciom przysługuje

Wojna w Ukrainie. Rosyjski żołnierz poddał się razem z czołgiem. Dostanie pieniądze i obywatelstwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kazik | Kult

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy