Reklama
Reklama

Kazadi zdradza szczegóły romansu i rozstania

24-letnia Patricia Kazadi chce szybko się ustatkować. "Mam afrykańskie geny. Tam 16-latki wychodzą za mąż, a 18-latki rodzą dzieci" - mówi.

Kolejne polskie celebrytki decydują się na "superszczere" wywiady w "Vivie!". Tym razem padło na gwiazdę "You Can Dance", która z detalami opowiedziała o związku ze "swoim Amerykaninem", na temat którego wcześniej milczała jak zaklęta. Teraz zdradziła, że poznali się, kiedy ona miała 21 lat i nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.  "Musiał mnie przekonać i to trwało długą chwilę" - tłumaczy Kazadi.

Po sześciu miesiącach kontynuowania znajomości na Skypie zakochała się "bez pamięci". Ale - jak przyznaje - mimo namiętności nie było mowy o sielance, bo byli skazani na związek na odległość. A Kazadi chciała widzieć się z nim częściej niż tylko raz w miesiącu przez 10 dni. Miłość przerodziła się w obsesję, przez co ucierpiała jej kariera muzyczna.

Reklama

"Im częściej wyjeżdżałam, tym bardziej zaniedbywałam swoje obowiązki. Wiele fajnych propozycji mnie ominęło. Zapomniałam, że mam swoją pasję. Przyjaciele mieli mnie dość, bo nawet jak byłam z nimi, to ciągle sprawdzałam komórkę, wysyłałam esemesy, obliczałam różnicę czasu. On i nasz związek stał się całym moim światem" - opowiada.

W marcu tego roku rozstali się. "To było jak cios kilofem" - wspomina Kazadi, wyznając, że bardzo przeżyła zerwanie: przez dwa miesiące nie wychodziła z domu, schudła 10 kilogramów (a wszyscy myśleli, że spadek wagi to w jej przypadku efekt katorżniczych ćwiczeń i drastycznej diety!).

Teraz "leczy" się z uzależnienia od byłego i liczy, że znajdzie nową miłość. Mówi, że bardzo chciałaby już założyć rodzinę, mimo że wśród jej znajomych wszyscy unikają poważnych zobowiązań. Tłumaczy jednak, że pochodzi z konserwatywnego domu, a jej mama była w jej wieku, kiedy zakochała się w jej ojcu, z którym jest już 30 lat.

Poza tym twierdzi, że dąży do szybkiej stabilizacji z powodu swoich genów. "W Afryce byłabym już starą panną. Tam 16-latki wychodzą za mąż, a 18-latki rodzą dzieci" - wyznaje.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | związek | miłość | romans | rozstanie
Reklama
Reklama
Reklama