Reklama
Reklama

Kazadi przerażona skutkami choroby. "Wam też włosy wypadają garściami po koronawirusie?"

Patricia Kazadi (34 l.) parę miesięcy temu chorowała na COVID-19. Okazuje się, że artystka to tej pory zmaga się z poważnymi powikłaniami. Niedawno postanowiła poprosić fanów o pomoc.

Patricia Kazadi to jedna z tych gwiazd, które na bieżąco informują swoich fanów, co dzieje się w ich życiu. Jej instagramowe konto przepełnione jest jej prywatnymi zdjęciami oraz fotografiami z planów sesji, w których bierze udział. Niedawno na jej InstaStories pojawiło się zapytanie do obserwatorów o to, czy znają sposoby na poradzenie sobie z pocovidowymi powikłaniami.

Patricia Kazadi apeluje do fanów o pomoc

Patricia Kazadi postanowiła zaapelować do fanów na swoim instagramowym koncie. 34-letnia artystka zapytała wprost swoich obserwatorów, o to czy znają jakieś sposoby na poradzenie sobie ze skutkami, jakie wyrządził w jej organizmie COVID-19.

Reklama

Okazuje się, że problemy zdrowotne wokalistka zauważyła dopiero po kilku miesiącach. Jej włosy bardzo się osłabiły i zaczęły wypadać garściami.

Jak sobie poradzić z tym problemem Patricia nie wie, dlatego postanowiła zapytać o to fanów. Gwiazda jednak nie podzieliła się odpowiedziami, które otrzymała od fanów.

Zobacz też:

Była Miss Polonia Janna Gapińska jest milionerką i ma poważne problemy z synami...

Julia Wieniawa szczerze o aferach Królikowskiego. "Każdy kij ma dwa końce"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy