Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z Pałacu?! Szokujące doniesienia z Wysp Brytyjskich

Szok w Wielkiej Brytanii. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, małżeństwo Kate (37 l.) i Williama (36 l.) przeżywa bardzo poważny kryzys. Jeden z magazynów przekonuje, że księżna Cambridge wyprowadziła się z Pałacu, a na dodatek zabrała ze sobą dzieci.

Raz na jakiś czas powracają spekulacje na temat kondycji małżeństwa Kate i Williama, które podobno ma za sobą kilka poważniejszych kryzysów. Jeden z nich miał pojawić się przed wizytą książęcej pary w Polsce. Przypomnijmy, że wyciekło wówczas nagranie księcia z klubu, w którym bawił się w towarzystwie tajemniczej kobiety. To miało nie spodobać się jego żonie. Ponoć z trudem wybaczyła mężowi eksces. 

Reklama

Niedawno plotki znów powróciły. W mediach aż huczało na temat rzekomego romansu, który miał połączyć Williama i jedną z przyjaciółek Kate. Podobno księżna zażądała, by mąż zerwał z kobietą wszelkie kontakty i wyrzucił ją z brytyjskiej socjety. 

Teraz w zagranicznej prasie pojawiły się kolejne szokujące doniesienia. Wedle informacji "Sun", książę oświadczył żonie, że jest "trochę nieszczęśliwy" w małżeństwie z nią i że "nie ma już tej iskry". To przelało czarę goryczy. Ponoć sytuacja jest tak poważna, że Kate... wyprowadziła się z Pałacu i wraz z dziećmi zatrzymała się u rodziców. 

Informator "Sun" twierdzi, że księżna jest podłamana. "Leży w łóżku, martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest już takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, iż znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje" - mówi.

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje