Reklama
Reklama

​Kate Middleton zerwała przyjaźń z powodu przyjęcia. Sprawa sięga jeszcze studenckich czasów…

Kate Middleton (40 l.) od dawna zmaga się z posądzeniami o małostkowość. Podobno z błahego powodu jest w stanie w mgnieniu oka odciąć się od wieloletnich przyjaciół. O nadmierne przywiązywanie się do spraw nieistotnych oskarża ją także szwagierka, Meghan Markle.

Kate Middleton lubi uchodzić za osobę z klasą, zawsze opanowaną i wielkoduszną. Niestety, nie wszystkie sytuacje z jej życia tę wielkoduszność potwierdzają. Wręcz przeciwnie, z relacji kobiet, znających księżną Kate, wyłania się obraz osoby raczej małostkowej niż wielkodusznej

W wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey, szwagierka Kate, Meghan Markle wspomniała awanturę, jaką urządziła jej Kate w przeddzień ślubu o … sukienki dla dziewczynek sypiących kwiatki. 

Reklama

Żeby zerwać wieloletnią przyjaźń z markizą Cholomndeley, Kate wystarczył tylko wywiad, w którym przyjaciółka z troską wspominała, że odkąd Harry i Meghan zerwali kontakty z rodziną, księżna jest „kłębkiem nerwów”. 

Zerwana przyjaźń księżnej Kate

Jak ujawniają osoby z otoczenia Kate zawsze taka była. Z pierwszą prawdziwą przyjaciółką w swoim życiu zerwała znajomość po tym, gdy ta zaplanowała swoje przyjęcie urodzinowe na ten sam dzień, co Kate. Virginia, zwana Ginnie, była przyjaciółką Kate Middleton od czasów szkolnych. 

Ich przyjaźń runęła, jak domek z kart, gdy Kate oskarżyła Ginnie o zrujnowanie jej 21. urodzin.  Virginia bowiem zaplanowała swoje na ten sam dzień czerwca 2003 roku. Tyle tylko, że Ginni urodziny ma rzeczywiście w czerwcu, Kate zaś postanowiła urządzić swoje pół roku po dacie swoich urodzin, które przypadają 9 stycznia. Powodem było to, że w czerwcu urodziny obchodzi książę William, o którego względy wtedy zabiegała i Kate chciała, żeby obchodzili je razem.  

Na wieść o tym, że przyjaciółka postanowiła urządzić swoje urodziny w miesiącu, w którym one rzeczywiście przypadają, Kate oskarżyła ją o chęć zrujnowania jej własnej imprezy urodzinowej. Była zła na myśl, że niektórzy z przyjaciół wybiorą urodziny Virginii i przegapią moment, gdy Kate oficjalnie przedstawi Williama jako swojego chłopaka. 

Jak ujawnia królewska biografka, Katie Nicholl w książce „Kate: Our Future Queen” („Kate: nasza przyszła królowa”), z tego powodu panna Middleton, która już wtedy zaczynała zadzierać nosa, zerwała z Virginią kontakty:

Dobry powód?

Zobacz też:

Panderecki znów nie został pochowany. Niepokojące wieści płyną z Krakowa

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy