Reklama
Reklama

Kate chciała wydziergać sweterek dla synka, ale plan spalił na panewce... Zaskakujące wyznanie księżnej

Księżna Kate ma za sobą trzy ciąże. Żona księcia Williama każdą z nich wspomina wyjątkowo sentymentalnie. Gdy nosiła pod sercem księcia George’a chciała uczyć się nowych rzeczy. Znalazła więc sobie wyjątkowe hobby, którego nie polubiła. Przerosło ją poziomem trudności?

Księżna Kate miała wyjątkowe hobby w ciąży

Księżna Kate nie miga się od obowiązków wobec Korony. Księżna Cambridge chętnie spotyka się z poddanymi, poświęcając szczególną uwagę osobom starszym i dzieciom. Z tego względu często można ją zobaczyć w szkołach, organizacjach skupionych na pomocy dzieciom i domach spokojnej starości. Niedawno księżna odwiedziła wyjątkowe miejsce, w którym porozmawiała z emerytami, którzy mimo sędziwego wieku całą swoją energię poświęcają na opiekę nad dziećmi.

Jakiś czas temu księżna Cambridge odwiedziła Older Yet Wiser, organizację wspierającą wszystkich seniorów sprawujących opiekę nad swoimi wnuczętami. Wówczas miała okazję spotkać się z dumnymi babciami opiekunkami, które oprócz zajmowania się dziećmi, znajdują chwile na własne pasje. Wśród nich nie zabrakło tych, które uwielbiają szydełkować.

Reklama

Opowieści kobiet sprawiły, że Kate przypomniała sobie czasy, gdy była w pierwszej ciąży i nosiła pod sercem księcia George’a. Księżna wyznała, że wówczas chciała znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie i zaczęła robić na drutach. Marzyło jej się bowiem, że samodzielnie przygotuje sweterek dla George’a. Ostatecznie mimo największych chęci, nie zdołała jednak podołać temu zadaniu.

"Próbowałam robić na drutach, kiedy byłam w ciąży z Georgem. Próbowałam zrobić mu bardzo wyjątkowy sweter, ale kiedy tylko doszłam do połowy, to wszystko się rozsypało. To niesamowita umiejętność" - wspominała.

Kate w pocie czoła pracuje dla Korony, a król jest niezadowolony

Jak donoszą zagraniczne media, powołując się na ekspertów od rodziny królewskiej, Karol jest niezadowolony z faktu, że żona Williama skuteczniej zjednuje sobie miłość Brytyjczyków niż on i królowa Camilla. W związku z tym król ma podjąć szereg działań, które wpłyną na osłabienie jej pozycji.  

Choć Kate i William są przyszłością brytyjskiego tronu, władca martwi się o tu i teraz, ponieważ obecnie jego poddani są podzieleni. Nie brakuje głosów negujących jego rządy. Z tego względu, jak twierzi "Daily Mail", "Król i królowa chcą, aby poświęcano im więcej uwagi, a także sprawom, którymi się zajmują".

Zobacz też:

Co za zwrot akcji. Król ma pretensje do księżnej Kate. Ale mu podpadła

Książę William doprowadza tym żonę do szału. Wymsknęło jej się mocne słowo

Księżna Kate zemściła się na Camilli. Wzięła odwet za rodziców

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy