Reklama
Reklama

Katarzyna Żak nie chciała być ciężarem dla rodziny, a teraz takie smutne wieści! Fatalne przeczucia żony Żaka

Katarzyna Żak od lat żyje w cieniu o wiele bardziej znanego męża. Na swoim koncie ma jednak role, które i jej przyniosły popularność i sympatię widzów. Wśród nich prym wiedzie rola Solejukowej w "Ranczu". Po zakończeniu emisji przez TVP tego hitowego serialu, żona Żaka żyje w ciągłym strachu. Co ją tak niepokoi?

Katarzyna Żak zyskała sporą popularność dzięki roli Solejukowej w "Ranczu". Wcześniej tak głośno było o niej w momencie, gdy przejęła rolę w "Miodowych latach" po Agnieszce Pilaszewskiej, która zaliczyła burzliwe rozstanie z ekipą serialu.

Żakowej zarzucano, że to dzięki znajomościom męża dostała tę pracę. Z krzywdzącymi plotkami musiała mierzyć się także w chwili angażu do "Rancza", gdzie jej mąż także grał tam główne role księdza i wójta. 

Reklama

Jakiś czas temu sensację wywołało z kolei jej wyznanie, że nie chce być ciężarem dla swej rodziny, gdyby ciężko zachorowała, czego zresztą boi się najmocniej. 

"Jeśli miałabym powiedzieć, czego się tak naprawdę w życiu boję... To boję się tej choroby, która by spowodowała, że stałabym się ciężarem dla najbliższych. Boję się choroby nieuleczalnej. Takiej, na którą nie będę miała wpływu" - powiedziała w wywiadzie dla "Co za tydzień".

Okazuje się, że Katarzyna Żak lęka się jeszcze jednego. Chodzi właśnie o jej grę w "Ranczu"...

"Boję się, że taka rola już niestety się nie powtórzy. Że ja już nie zagram tak wielowymiarowej roli i właściwie dziękuję losowi, że mogłam ją zagrać" - wyznała portalowi Jastrząb Post.

Reporterka serwisu zapytała ją także o drugie życie serialu TVP, który trafił na platformę Netflix, gdzie miał szansę trafić do młodych Polaków.

"Byłam bardzo zaskoczona jak serial się pojawił na Netflixie i równie zaskoczona, że już go nie ma. Przyjęłam to z dobrodziejstwem inwentarza. Myślę, że pandemia i pojawienie się serialu 'Ranczo' na Netflixie przyniosło nam nową publiczność. To absolutnie jest fantastyczne, bo młodzi ludzie, którzy wcześniej nie oglądali tego serialu, w pandemii zaczęli oglądać i też zdarza mi się spotykać młodych ludzi, którzy cytują nie zawsze moje cytaty, ale rzeczywiście takie kultowe zdania z 'Rancza' i to jest bardzo miłe" - powiedziała żona Żaka.

Zobacz też:

Za rolę w "Ranczu" miał zarobić nawet 4 miliony zł! Jak mieszkają i co posiadają Żakowie?

Katarzyna Żak nie chce być ciężarem dla rodziny. Rozpaczliwe wieści od żony Cezarego Żaka

Cezary Żak zgubił kilkadziesiąt kilogramów. Co za przemiana! Może liczyć na wsparcie Katarzyny Żak 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Żak | Cezary Żak
Reklama
Reklama
Reklama