Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke ma już nowego faceta? „O drugiej w nocy wyszli razem z lokalu”

Czyżby Katarzyna Warnke nie była już samotna? Aktorka jakiś czas temu rozstała się z Piotrem Stramowskim, z którym ma córkę. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z tajemniczym blondynem, co dało powód do spekulacji!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się w zgodzie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli małżeństwem od 2016 roku, a spotykać zaczęli się nieco ponad rok wcześniej. Wiele osób dziwiło się ich związkowi, głównie ze względu na różnicę wieku. Aktorka jest bowiem starsza od Stramowskiego dokładnie o dziesięć lat.

Oboje jednak przez długi czas zadawali kłam wszelkim stereotypom i udowadniali, że ich miłość jest prawdziwa.

W 2019 roku para doczekała się córeczki i wydawało się, że teraz już nic nie stanie na drodze ich szczęścia. Tymczasem pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Warnke i Stramowski podjęli decyzję o rozstaniu. Niedługo później wyszło na jaw, że aktor ma już nową partnerkę.

Reklama

W grę jednak nie wchodziła żadna zdrada. Warnke i Stramowski rozstali się całkowicie polubownie, i, co więcej, mają przyjazne relacje!

"Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Uważam, że udało nam się wyjść poza schematy" - wyznał jakiś czas temu w programie Łukasza Knapa.

Aktor nie kryje już także swojego nowego związku. Szczęśliwą wybranką okazała się niejaka Natalia, która pracowała m.in. jako scenografka. Para zaliczyła już wspólny debiut na salonach - pojawili się razem na premierze filmu "Pokusa".

Katarzyna Warnke ma już nowego partnera?

Czyżby nie tylko Piotr Stramowski wpadł w sidła miłości? Wiele wskazuje na to, że również Kasia Warnke jest na dobrej drodze do nowego związku, a być może nawet jest zakochana z wzajemnością.

"Twoje Imperium" opublikowało zdjęcia, na których widzimy aktorkę opuszczającą klub z tajemniczym blondynem. Póki co najwyraźniej jednak nie chcą afiszować się z uczuciem.

"Około 2 w nocy, zachowując dystans, wyszli z warszawskiego lokalu "Pod gigantami". Idąc do taksówki, udawali, że się nie znają. Co innego, gdy zamknęły się za nimi drzwi auta. Tam nie szczędzili sobie czułości" - czytamy w tygodniku.

Z artykułu dowiadujemy się również, że Warnke i jej towarzysz na klatce schodowej, gdzie również wciąż śledzili ich paparazzi, także kontynuowali czułości.

"Widać było, że zakochanych bawi ich sekret" - czytamy.

Kto wie, być może niebawem zechcą się pokazać razem publicznie?

Zobacz też:

To dla niej porzucił Warnke? Stramowski wymknął się z premiery do ukochanej

Nowa miłość i rozwód z Warnke zainspirowały Stramowskiego. Fanki zachwycone dużą zmianą w wyglądzie aktora

Katarzyna Warnke komentuje nowy związek Stramowskiego. Przesadziła z wyrozumiałością dla "macoszki"?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy