Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Tusk zapozowała do zdjęcia, a na jej udzie widać ostre cięcie. Ratowała córki przed nożem?

Katarzyna Tusk (34 l.) zaprezentowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Chociaż wygląda na nim pięknie, w oczy rzuca się podłużna blizna zdobiąca jej udo. Okazuje się, że to pamiątka po cięciu nożem. Co się wydarzyło?

Katarzyna Tusk pokazała udo, które wpadło pod nóż

Kasia Tusk nie raz już pokazała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a dla swoich pociech byłaby w stanie zrobić wszystko. 

"Moje życie zaczęło kręcić się wokół domu. Śmieję się, że w jakimś stopniu odnalazłam w sobie gen Matki Polki. Zafiksowałam się na rodzicielstwie. Bardzo się z tego cieszę, bo to jest pozytywna fiksacja. Nie mam zamiaru udawać, że moje życie wygląda tak jak kiedyś. Bo nie wygląda. I dobrze! Organizowanie pracy systematycznie, punkt po punkcie, na zmianę z opieką nad dzieckiem, weszło mi w krew już od narodzin córki"- przekonywała w rozmowie z Anną Konieczyńską z magazynu "Viva!". - ""Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej" - dodała.

Reklama

Z tego też względu na czas przeprowadzki Tusk postanowiła schować niebezpieczne dla maluchów noże do własnej torebki, żeby mieć pewność, że żadne z dzieci się na nie przypadkiem nie natchnie. Niestety, nie udało się uniknąć obrażeń.

Kasia nie wyjaśniła dokładnie, w jaki sposób nabawiła się długiej blizny, ale pewnym jest, że obyło się bez szycia. Pamiątka z tego bohaterskiego wyczynu zapewne zostanie z Tusk na długo, jeśli nie na zawsze.

Warto również zauważyć, że córka Donalda Tuska wspomniała o przeprowadzce. Ciekawe, gdzie się przeprowadza! Na rozwikłanie tej kwestii będziemy musieli poczekać. Kasia zwykle niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu, ponieważ razem z mężem cenią sobie intymność. Mężczyzna rzadko kiedy pojawia się w social mediach żony, a sama Tusk gości tam najczęściej ze względu na bloga, na którym pokazuje swoje stylizacje.

Katarzyna Tusk - czym się zajmuje córka Donalda Tuska?

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek, która na swoich postach zarabia krocie. Jej blog Make Life Easier cieszy się sporą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ Kasia publikuje posty w dwóch językach: polskim i angielskim. Influencerka solennie pracowała na swój sukces, co przysporzyło jej wielu fanów.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 413 tysięcy użytkowników.

Zobacz też:

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z wakacji. Ciekawe kto za nie zapłacił?

Katarzyna Tusk narzeka na wakacyjne outfity plażowiczów. "Na słynnym sopockim deptaku nie brakuje rozmaitości"

Kasia Tusk na Instagramie jest niczym Julia Roberts w "Notting Hill". Czego o niej jeszcze nie wiemy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk

Reklama

Reklama

Reklama