Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka ma serdecznie dość sąsiadów! Nie dają jej spokoju!

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie wymowne wideo. Sąsiedzi nie dają jej spokoju od sierpnia! Fani są pełni współczucia. "Łeb mi pęka" - żali się jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Katarzyna Skrzynecka prowadzi ostatnio intensywne tempo życia. Aktorka (sprawdź!) gra w teatrze, nagrywa odcinki do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy przebywa na planie serialu "Na dobre i na złe".

Nic dziwnego, że po tym wszystkim chciałaby znaleźć chwilę wytchnienia we własnym domu. Jej filmik z mieszkania na Mokotowie jest jednak szokujący!

Katarzyna Skrzynecka narzeka na sąsiadów

Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" chciałaby odpocząć w swoich czterech ścianach, ale sąsiedzi skutecznie to uniemożliwiają. Na dodatek trwa to już od kilku miesięcy!

Reklama

Kto mieszka w bloku, ten wie, jak uprzykrzający życie potrafi być remont za ścianą. Zwłaszcza taki, który dłuży się w nieskończoność.

Jako "dowód zbrodni" zamieściła na profilu czarno-białe wideo, na których słychać irytujące, głośne dźwięki wiercenia dobiegające z innego mieszkania.

Gwiazda na nagraniu "uśmiecha się przez łzy" i robi bezradną minę, wskazując palcem źródło koszmarnych hałasów.

Fani mocno współczują Kasi, ale przyznają, że mimo trudności prezentuje się obłędnie. Jak słusznie zauważyli, całe szczęście, że z półek nie spadają puchary i nagrody, które stoją tuż pod sufitem.

"Kasia, OMG!!! Zagryzłabym" - wyznała Kasia Glinka.

"Znam to" - dodał ze śmiechem Rafał Maserak.

Natalia Avelon z kolei zaprosiła prezenterkę do... Berlina.

Też znacie to uczucie?

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła pierwszego wywiadu po aferze! "Kocham Polskę"

Monika Richardson zmieniła nazwisko. W urzędzie wbiła szpilę Zbyszkowi!

Katarzyna Figura o atmosferze na planie "Dziewczyn z Dubaju"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama