Reklama
Reklama

Katarzyna Herman przeżyła wielką tragedię. Wszystko opisała w sieci

Katarzyna Herman przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Aktorka w minioną niedzielę podzieliła się z fanami smutną informacją. Okazuje się, że członek jej rodziny odszedł na zawsze. Poruszający wpis gwiazdy rozrywa serce.

Katarzyna Herman ma ogromny dorobek artystyczny

Katarzyna Herman to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Niedawno gwiazda pojawiła się w filmie, który został obsypany nagrodami na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka zagrała bowiem w thrillerze psychologicznym "Doppelgänger. Sobowtór".

Niestety w niedzielny poranek aktorka poinformowała fanów o tragedii, która jej się przydarzyła. 52-latka przekazała smutne wieści.

Zobacz też: Partner Katarzyny Herman splajtował

Reklama

Katarzyna Herman żegna przyjaciela

Katarzyna Herman na swoim oficjalnym profilu na Instagramie poinformowała fanów o tym, że odszedł jej czworonożny przyjaciel.

"Funfel, mój najlepszy kumpel - zawinął się na tamten świat" - napisała pod zdjęciem psiaka.

Herman podzieliła się również poruszającą historią swojego pupila. Okazuje się, że kiedy trafił do aktorki miał już za sobą wiele trudnych przejść. Katarzyna poinformowała, że zwierzak sprawiał na początku spore kłopoty. Specjaliści załamywali ręce i mówili aktorce, że nie ma dla tego psa ratunku. Kasia postanowiła dać psu szansę.

"Był z interwencji. Na początku - 2,5 roku temu - wydawało się, że się nie da udomowić. Fundacja proponowała uśpienie - nie poddaliśmy się - zrobił ogromne postępy i jest dowodem, że nawet najtrudniejszy pies gdy jest kochany, ma miskę i swój fotel (to był wcześniej mój fotel) zmienia się. Skradł nasze serca" - napisała w sieci Herman.

Na koniec Kasia napisała, że bardzo brakuje jej psa. Nie można się temu dziwić psiak był bowiem traktowany jak członek jej rodziny.

"FIFEK - bardzo bez ciebie łyso" - zakończyła przejmujący wpis aktorka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów. Większość postanowiła pocieszyć Katarzynę. "O nie... miał najlepszy dom i najlepszą Panią! Ściskam Was!", "Psie wyrazy współczucia", "Trzymaj się kochana" - pisali w sieci internauci.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Herman
Reklama
Reklama
Reklama