Reklama
Reklama

Katarzyna Figura opowiedziała o odważnej metamorfozie. Uwagę przykuwają kosmiczne buty

Katarzyna Figura niedawno zaskoczyła swoich fanów szokującą metamorfozą. Jej długie blond włosy zastąpiło krótkie, ostre cięcie i niebieski kolor. Wszystko po to, aby odciąć się od utartych przez lata schematów. Podczas gali zamknięcia festiwalu Tofifest opowiedziała o swojej odważnej przemianie. To jednak nie wszystko. Uwagę przykuwają kosmiczne buty gwiazdy!

Katarzyna Figura to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego kina. Artystka znana z takich filmów jak "Kiler", "Kingsajz" czy "Pociąg do Hollywood" przez wiele lat uznawana była za ikonę seksu. Jej długie blond włosy i ponętne kształty przez dekady budziły westchnienia zachwytu wśród widzów.

Z biegiem lat utrwalony w dyskursie obraz zaczął przeszkadzać samej aktorce, która uznała go za toksyczny i szufladkujący kobiecą seksualność. Odważnym gestem postanowiła raz na zawsze zerwać z ciążącym jej na sercu wizerunkiem.

Reklama

Niebieska i wyrazista metamorfoza Katarzyny Figury

W maju tego roku Kasia Figura zszokowała publikę, pokazując się w krótko obciętych włosach przefarbowanych na niebiesko. Jak pisała w social mediach, decyzja o metamorfozie była wyrazem buntu i zerwaniem z łatką stereotypowej "seksownej blondynki", z którą zmagała się od wielu lat.

"Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako "wielka seksowna blondyna", wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam Szpilę w te idiotyzmy" - pisała na Instagramie.

Z przytupem na czerwonym dywanie festiwalu Tofifest

Aktorka z dumą zaprezentowała wyrazistą fryzurę na czerwony dywanie gali tegorocznej edycji międzynarodowego festiwalu filmowego Tofifest 2023 w Toruniu. Jednak to nie tylko niebieskie włosy przykuły uwagę. Artystka swój strój uzupełniła o wysokie błyszczące obcasy na słupie o kosmicznym niemal wyglądzie! Wszystko to w połączeniu ze zwiewną suknią z rozcięciem i niebieską apaszką dało stylowy efekt.

Katarzyna Figura opowiedziała o swojej metamorfozie

Podczas gali zamknięcia artystka promieniała radością. W kilku zdaniach opowiedziała o swojej przemianie. Podkreśliła jak istotna w życiu każdego człowieka jest odwaga w samoakceptacji samego siebie.

Przyznała również, że chociaż każdy z nas dostrzega w sobie wady, to szacunek i uczciwość w stosunku do własnych uczuć, i potrzeb są drogą do odnalezienia siebie.

Zobacz również:

Szokująca metamorfoza Figury. Po blondzie nie ma śladu

Kopia Księżnej Diany! Polska aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie w sukni Dior

Kożuchowska, Jabłczyńska, Krzan i Hyży w oszałamiających kreacjach na Gali Derby 2023 [ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy