Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Dowbor wraca do TVP?!

Dwa lata temu musiała odejść z TVP. Dziś program, który prowadzi, jest sukcesem. A TVP chce ją z powrotem!

Dla wielu kobiet przekroczenie 50. roku życia nie jest powodem do radości. Uważają, że definitywnie kończy się młodość, a wszystko co najlepsze już za nimi. Ale Katarzyna Dowbor (56 l.) właśnie teraz przeżywa swój najszczęśliwszy okres w życiu!

Polubiła swoje słabości, pogodziła się z wadami. Spełnia się w roli mamy Macieja (36 l.) i Marysi (16 l.), ale ma też inne powody do radości. Na przykład satysfakcję zawodową. Program "Nasz nowy dom", którego jest gospodynią, to jeden z największych sukcesów jesiennej ramówki Polsatu - w każdą niedzielę przyciąga przed ekrany ponad 2,5 miliona widzów! Stacja jest już zdecydowana na produkcję szóstej edycji.

Reklama

Nawet zwolnienie obróciło się na dobre...

Sukces jest tak duży, że o nakręceniu podobnego programu intensywnie myśli się w TVP. "Program, w którym pomaga się ludziom mieszkającym w fatalnych warunkach, jest idealny dla telewizji publicznej. Budzi wielkie emocje u widzów, ale ma też w sobie misję. Jest też projekt innego programu, który byłby idealny dla Kasi Dowbor jako gospodyni" - zdradza jedna z osób pracujących w TVP.


Gdy dwa lata temu dziennikarka dostała wypowiedzenie, była jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji publicznej. Oficjalnie mówiono o redukcji zatrudnienia, ale w kuluarach szeptano, że ktoś z szefów uparł się, by ją zwolnić.

Dziennikarce było przykro, ale nie odwołała się od tej decyzji. "Wszystko obróciło się na dobre, Polsat dał mi propozycję prowadzenia programu 'Nasz nowy dom'. I jest mi tu dobrze" - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Czy byłaby skłonna wrócić do TVP, gdzie przepracowała ponad 30 lat? "Zawsze będę miała sentyment do tej stacji, w której spędziłam tyle czasu. Ale to raczej już przeszłość. Praca w Polsacie daje mi bardzo dużo radości. Trudno mi siebie wyobrazić gdzie indziej" - zapewnia prezenterka.

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy