Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor odświeżyła swój wygląd i pochwaliła się efektem! "Nowa fryzura"

Katarzyna Dowbor (63 l.) to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w show-biznesie, a także w mediach społecznościowych. To właśnie na swoim instagramowym koncie udostępnia zdjęcia oraz nagrania ze swojego życia prywatnego. Niedawno postanowiła zaprezentować światu metamorfozę, którą przeszła.

Katarzyna Dowbor może się pochwalić długą i owocną karierą w dziennikarstwie. W ostatnich latach możemy ją oglądać na antenie Polsatu w programie "Nasz nowy dom", którym zaskarbiła sobie sympatię widzów. W "NND" występuje w roli prowadzącej. Widzowie produkcji Polsatu polubili ją za szczerość, a także dobroć, którą pokazuje w każdym odcinku.

63-latka zanana jest ze swojego charakterystycznego wyglądu, z którym niechętnie eksperymentowała. Gęste rude włosy to jej znak rozpoznawczy. Okazuje się jednak, że ostatnio dziennikarka postanowiła coś w sobie zmienić.

Reklama

Katarzyna Dowbor zmieniła fryzurę

Katarzyna Dowbor swoją metamorfozą pochwaliła się na instagramowym profilu. Gwiazda zdecydowała się na niezbyt inwazyjny zabieg. Postanowiła jedynie podciąć końcówki i lekko odświeżyć kolor.

Prowadząca "Nasz nowy dom" doskonale prezentuje się w takim wydaniu. Bez wątpienia lekka koloryzacja odjęła jej lat i sprawiła, że nowa fryzura prezentuje się świeżo i modnie.

Katarzyna Dowbor - kariera i życie prywatne

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. Ukończyła studia pedagogiczne ze specjalizacją z seksuologii na Uniwersytecie Warszawskim.

W 1982 roku rozpoczęła pracę w Programie III Polskiego Radia. Pracowała przez jakiś czas w TVP. W 2005 roku zaczęła prowadzić w Radiu Dla Ciebie autorską audycję "Dowborowe towarzystwo".

Od września 2013 roku związana jest z Telewizją Polsat, na jej głównym kanale prowadzi program "Nasz nowy dom".

Była trzykrotnie zamężna. W 1978 roku poślubiła Piotra Dowbora, z którym ma syna, Macieja. W latach 80. była zaręczona z Tadeuszem Winkowskim. W latach 1982 - 1989 była żoną Janusza Atlasa. Po rozwodzie poślubiła Grzegorza Świątkiewicza. Z nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim ma córkę, Marię.

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy "Nasz nowy dom". Mówi wprost, że tych rzeczy "nie należy robić tanio"
Emerytury polskich gwiazd. Ile dostają z ZUS Rodowicz, Cugowski, Dowbor?
Katarzyna Dowbor zmienia domy innych, teraz pokazuje, jak mieszka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy