Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor kiedyś wyznała, że jej emerytura nie jest najniższa. Teraz padła kwota!

Katarzyna Dowbor pod koniec zeszłego roku wyjawiła naszemu reporterowi, że oficjalnie jest już emerytką. Wyznała wówczas enigmatycznie, że jej świadczenia nie są bardzo wysokie, ale też nie są niskie. Teraz jeden z portali pokusił się o wyliczenia i podał konkretną kwotę!

Katarzyna Dowbor dzięki opłacaniu składek emerytalnych nie może narzekać na świadczenia

Katarzyna Dowbor z mediami związana jest od lat 80. Swoją karierę zaczynała od radia, by później przenieść się do telewizji, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Sporo, bo aż trzydzieści lat spędziła w Telewizji Polskiej. W 2013 roku przeszła do Polsatu, w którym pracuje do dziś, prowadząc cieszący się wielką popularnością program "Nasz Nowy Dom".

Choć Katarzyna Dowbor mogłaby już porzucić pracę zawodową, gdyż wiek emerytalny osiągnęła trzy lata temu, ku uciesze fanów ani myśli odpoczywać. Nie zmienia to jednak faktu, iż formalnie jest już emerytką. Wyjawiła to jakiś czas temu w rozmowie z naszym reporterem, który zapytał ją również o wysokość świadczeń.

Reklama

Prezenterka "Nasz Nowy Dom" odpowiedziała wówczas enigmatycznie, iż nie może jakoś bardzo narzekać. Zresztą, wiele gwiazd poprzez nieopłacanie składek emerytalnych przez lata, dziś nie może liczyć na godną emeryturę. W przypadku Katarzyny Dowbor jest inaczej.

"Ja złożyłam, ja już mam emeryturę. Jestem emerytką. E-M-E-R-Y-T-K-Ą. Pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc ja odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Ja spokojnie... nie narzekam" - powiedziała nam w listopadzie Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor dostaje 4 tys. emerytury?

"Najbardziej przełomowym momentem było to, kiedy dostałam ten biało-zielony kartonik ZUS i kartę emeryta. Mam taką kartę emeryta, naprawdę" - dodała wówczas.

Co ciekawe, portal o2 pokusił się o podanie kwoty, jaką rzekomo Katarzyna Dowbor ma otrzymywać w ramach świadczeń emerytalnych. "Wedle doniesień mediów, gwiazda telewizji otrzymuje na rękę około cztery tysiące złotych" - czytamy.

Czy faktycznie tyle wynosi emerytura Katarzyny Dowbor, nie możemy mieć pewności, niemniej kwota ta doskonale wpisuje się w słowa samej zainteresowanej, iż "nie jest ona jakoś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska".

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor odpicowała im dom. A potem zdarzyła się tragedia. Mateusz z "Nasz Nowy Dom" rzucił się pod pociąg

Odszedł z programu "Nasz nowy dom". Teraz wyszło dlaczego

Katarzyna Dowbor cztery lata temu przeszła ryzykowną operację. Teraz ujawnia szczegóły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama