Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Katarzyna Dowbor błyszczy przy mężu Torbickiej!

Dawno Katarzyny Dowbor (55) nie widziano w tak doskonałym humorze. Na konferencji prasowej, zapowiadającej jej nowy program, prezenterka pojawiła się z mężem Grażyny Torbickiej.

Do tej pory 55-latka prowadziła w Polsacie show "Nasz nowy dom". Teraz przed nią kolejne wyzwania - właśnie rozpoczęła nagrania do programu "Zdrowa w każdym calu" poświęconego tematyce zdrowotnej z Adamem Torbickim w roli eksperta.

Reklama

Jak wiadomo, mąż Grażyny Torbickiej jest uznanym autorytetem medycznym, wiceprezesem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Do tej pory zawsze unikał angażowania się w najróżniejsze przedsięwzięcia medialne, chociaż propozycji nie brakowało. Tym razem uczynił wyjątek. Dlaczego?

Czy tak bardzo zainteresowała go formuła programu, czy też przekonała go osoba prowadzącej? Powszechnie wiadomo, że jest niezwykle barwnym człowiekiem. W młodości rozważał poświęcenie się nie medycynie, a... muzyce. Ostatecznie zwyciężyła chęć ratowania ludzkiego życia.

Pamiętamy, jak kilka lat temu, nie tracąc zimnej krwi, uratował od śmierci boksera Jerzego Kuleja, który dostał zawału podczas benefisu Daniela Olbrychskiego. A to nie jedyny przykład jego postawy...

Na pewno Katarzyna jest zachwycona towarzystwem profesora. Wiadomo nie od dziś, że prezenterka ma wielką słabość do mężczyzn w typie profesora Torbickiego. Szanowanych, z mocną pozycją zawodową. I takim mężczyznom się podoba. Tak było w przypadku Jerzego Baczyńskiego, redaktora naczelnego tygodnika "Polityka".

Ten drugi jest ojcem jej 15-letniej dzisiaj córki Marysi. Przed laty związek ten wywołał niemały skandal. Oboje byli wtedy w innych związkach. Ale nawet po narodzinach Marysi nie zdecydowali się na wspólne życie...

Dlatego teraz Katarzyna Dowbor żartuje, że pisana jest jej praca do emerytury i... na emeryturze. Tym bardziej że Marysia planuje być filozofem, a z tego chleba raczej nie będzie.

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Grażyna Torbicka | Adam Torbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »