Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek wróciła do Polski i przekazała radosne wieści. Spływają gratulacje

Katarzyna Cichopek na początku roku poleciała z całą rodziną na egzotyczne wakacje. Szczęśliwa gwiazda TVP po powrocie do kraju podzieliła się z fanami dobrymi dla niej informacjami. Pod postem na Instagramie zaroiło się od gratulacji...

Kasia Cichopek zyskała sławę dzięki roli Kingi w "M jak miłość". Udział w "Tańcu z gwiazdami" zaowocował także romansem z tancerzem Marcinem Hakielem, z którym założyła rodzinę. 

W pewnym momencie "Cichopki" były tak popularne, że niemal wyskakiwali z lodówki. To najwyraźniej pozwoliło im uwierzyć, że stać ich na wszystko. Kupili willę w Warszawie, na którą zaciągnęli milionowy kredyt we frankach. Gdy przyszedł kryzysy raty horrendalnie wzrosły i pojawiły się problemy. 

"Przeinwestowaliśmy" - żaliła się Kasia w wywiadzie. 

Willę trzeba było sprzedać i konieczna była przeprowadzka do skromniejszego lokum. Gdy wydawało się, że zła passa się nie skończy, niespodziewanie nadeszła "dobra zmiana" w TVP i Kasia stała się ponownie jedną z największych gwiazd stacji. 

Dziś pojawia się w licznych programach, nadal gra w "M jak miłość", a do tego prowadzi "Pytanie na śniadanie". 

Nic więc dziwnego, że potrzebowała odpoczynku i zaraz po sylwestrze spakowała walizki i wraz z rodziną udali się na Seszele. Wakacje jednak dobiegły końca, ale w Polsce czekała na nią równie dobra informacja, którą postanowiła podzielić się z fanami.

Reklama

Cichopek zbiera gratulacje

Okazuje się, że "Pytanie na śniadanie" w zeszłym roku pokonało konkurencję z TVN, ciesząc się sporą oglądalnością. 

"Pytanie na śniadanie” najchętniej oglądane w 2021 roku. To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy, że codziennie jesteście z nami. Traktujemy to wyróżnienie jako motywację, żeby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego" - napisała szczęśliwa Kasia. 

Na wpis Cichopek o entuzjastycznie zareagowali jej koledzy z pracy oraz fani, którzy pospieszyli z gratulacjami:

"Super, jesteście najlepsi", "Kasiu to dzięki wam super prowadzącym, jesteście kochani", "Gratulacje, oglądam Was codziennie. Dobra robota!" - pisali. 

Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie Kasia nie musi się martwić, że straci pracę...

Zobacz też:

Jan Śpiewak oburzony promowaniem Megakota! Namawia do bojkotu TVN-u!

Marianna Schreiber pochwaliła się metamorfozą! Trudno ją rozpoznać!

Tamara Arciuch zaszalała z fryzurą! Trudno oderwać od niej wzrok


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy