Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek ma pecha? Przydarzyły jej się kłopoty. „No i co my tu mamy?”

Katarzyna Cichopek (39 l.) ostatnio żyje w ciągłym biegu. Po ogłoszeniu rozstania z Marcinem Hakielem, z którym kobieta była 17 lat, prezenterka „Pytania na śniadanie” wzorowo radzi sobie sama. Oddaje się nie tylko pracy w śniadaniówce, ale również graniu w serialu „M jak miłość”, a niekiedy gości również na deskach teatru. Niestety, chociaż mogłoby się wydawać, że los ma po swojej stronie, nie zawsze tak jest.

Katarzyna Cichopek miała przebitą oponę w aucie

Kasia Cichopek ceni sobie samodzielność dlatego jazda autem to podstawa jej funkcjonowania. Gwiazda nie chce bowiem tracić czasu na taksówki czy inne środki transportu. Szczególnie, gdy godzi tak wiele różnych obowiązków w codziennym życiu i oprócz pracy, opiekuje się co dwa tygodnie swoimi dziećmi.

Niestety, ostatnio kobieta zauważyła pewną nieprawidłowość w swoim samochodzie. Okazuje się, że w oponę koła wbity był kilkucentymetrowy blachowkręt. Na szczęście, Kasia w porę zauważyła problem i postanowiła jechać prosto do warsztatu wulkanizacyjnego, gdzie uzyskała pomoc. Ponowie szybko pozbyli się ostrego przedmiotu i załatali dziurę tak, że nie trzeba było kupować nowej opony.

Reklama

Cieszymy się, że Kasi udało się wyjść z opresji w wielkim stylu!

Cichopek i Kurzajewski na wspólnym zdjęciu

Katarzynie Cichopek powodzi się w pracy zawodowej. Jako prowadząca "Pytania na śniadanie" sprawdza się świetnie. Teraz na profilu aktorki pojawił się wpis i zdjęcia, na których pozuje z prezenterami TVP. W oczy rzucają się jednak osoby znajdujące się na pierwszy planie, czyli Kasia i Maciej... Podsycają w taki sposób plotki o romansie?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki pogardliwie o Tomaszu Kammelu: "Pieszczoch TVP"

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "Obudziłam się we krwi, mogło mnie tu nie być"

Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z mężem. Internauci oceniają: "Wiek nieważny, wyglądacie pięknie"

Prezydent Andrzej Duda: Przekazaliśmy Ukrainie dużo czołgów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy