Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek dzisiaj rozwiedzie się z Hakielem? „Zakończenie etapu"

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Marcin Hakiel (39 l.)lada chwila przestaną być małżeństwem. Jeśli wszystko ułoży się po ich myśli, może nastąpić to nawet dzisiaj. Rozprawa rozwodowa celebrytów została zaplanowana na czwartek 25 sierpnia.

Mija pół roku, odkąd Katarzyna Cichopek  i Marcin Hakiel zaskoczyli wszystkich opublikowanym na Instagramie wspólnym oświadczeniem, że ich 17 letni związek, z czego 13 lat spędzili jako małżeństwo, nie rokuje na przyszłość

To było dość niespodziewane, biorąc pod uwagę, jak wiele przeciwności losu udało im się wspólnie przetrwać. Ich miłość pokonała kłopoty finansowe, związane z gigantycznym kredytem zaciągniętym we frankach szwajcarskich na zakup willi na warszawskim Wilanowie, kryzys ekonomiczny, który zmusił Hakiela do zamknięcia kilku szkół tańca i kryzys kobiecości Katarzyny, który, jak sama wyznała w wywiadzie dla „Gali” dopadł ją po urodzeniu pierwszego dziecka. 

Reklama

I kiedy już wydawało się, że Cichopek i Hakiel wychodzą na prostą, pojawił się komunikat o zakończeniu związku. Natychmiast pojawiły się spekulacje, zresztą podsycane przez samego Hakiela, jakoby za tą decyzją stało zauroczenie Kasi innym mężczyzną. Podejrzenia padły na jej współprowadzącego z programu „Pytanie na śniadanie”, Macieja Kurzajewskiego, który 2 lata temu rozwiódł się z Paulina Smaszcz. 

Cichopek i Kurzajewski starają się, jak mogą, by wygasić wszelkie spekulacje na temat łączących ich relacji. Podczas wczorajszej prezentacji ramówki TVP sprawiali wręcz wrażenie, jakby się w ogóle nie znali…

Cichopek i Hakiel rozwiodą się już dzisiaj?

Być może nie chcieli podkręcać emocji w przeddzień rozprawy rozwodowej Cichopek i Hakiela. Ta bowiem została zaplanowana na czwartek 25 sierpnia. W tej sytuacji trudno się dziwić, że Katarzyna na wczorajszej prezentacji ramówki nie tryskała humorem. W rozmowie z Jastrząb Post, wyznała, co zaprząta jej myśli: 

Małżonkowie, jak zapewniali w rozmowach z dziennikarzami ich niedyskretni znajomi, idą do sądu z gotowymi rozwiązaniami dotyczącymi podziału majątku i opieki na dziećmi. Jeśli wszystko ułoży się po ich myśli, ich małżeństwo może się oficjalnie zakończyć jeszcze dzisiaj. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel korzystają z "ostatniego dnia małżeństwa"?! Sąd podjął decyzję za nich

Kasia Cichopek szykuje sensację na rozwód z Hakielem. Doradził jej to... Maciej Kurzajewski

Joanna Racewicz zabrała głos w sprawie podręcznika do HiT. „Ideał sięgnął bruku”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy