Reklama
Reklama

Katarzyna Bosacka skomentowała 26-letnie małżeństwo. Gdyby nie jedna rzecz wszystko potoczyłoby się inaczej

Katarzyna Bosacka rozstała się z ukochanym po 26 latach małżeństwa. Ta informacja do dziś budzi wiele emocji. Gospodarz programu "Bosacka daje radę" będąc na fali popularności postanowiła wykorzystać swoje trudne przeżycia i zwrócić się do kobiet. Zrobiła to podczas oficjalnego wydarzenia. Jej słowa na długo zapiszą się w pamięci ludzi?

Katarzyna Bosacka zwróciła się do ludzi. Otwarcie mówi o związkach

Katarzyna Bosacka po 26 latach rozstała się ze swoim mężem - znanym politykiem. Jak wiadomo, mężczyzna ułożył sobie życie z inną kobietą. Smutna Bosacka długo nie poruszała tego tematu publicznie, a później kwitowała zamieszanie jedynie krótkimi zdaniami.

Tym razem gospodarz programu "Eko Bosacka" oraz "Bosacka daje radę" przerwała milczenie i stanowczo oraz otwarcie zwróciła się do kobiet. Zaproszona na III Regionalny Kongres Kobiet nie wstrzymała się przed bezpośrednim nawiązaniem do byłego ukochanego.

Reklama

Katarzyna Bosacka zwróciła się do kobiet

Jako kobieta po przejściach Katarzyna Bosacka miała wiele do przekazania.

"Będę uświadamiać moim córkom to, że my kobiety powinnyśmy być niezależne. Bo chociażby w takiej sytuacji, w jakiej jestem w tej chwili - rozstaję się z mężem po 26 latach - proszę sobie wyobrazić, gdybym była kurą domową, zostaję w wieku ponad 50 lat bez pracy, bez zawodu, bez finansów, bardzo często bez prawa jazdy, bez własnego kąta, bez własnych pasji" - wyjawiła cytowana przez "Jastrząb Post" gwiazda.

O potrzebie bycia niezależną mówiła bez ogródek. Podkreśliła, dlaczego samodzielność w związku to fundament, na którym powinno budować się relację. Gdyby nie ta świadomość, dziś Bosacka mogłaby być w zupełnie innym miejscu.

"Mało tego, ona jest też ważna dla mężczyzn, dlatego, że jeżeli cokolwiek się w życiu stanie w rodzinie, to ja jestem w stanie utrzymać rodzinę i pomóc, bo jesteśmy jak naczynia połączone" - podsumowała temat.

Katarzyna Bosacka troszczy się nie tylko o zdrowie psychiczne

Bosacka na bieżąco przemawia do fanów również na swoim Instagramie. Profil jest ogromnym źródłem wiedzy o aktualnej sile i sytuacji znanej ekspertki od żywienia. Bosacka nie rozlicza się tam z przeszłością, ale regularnie zachęca m.in. do tego, aby dbać o siebie: psychicznie, fizycznie oraz pod względem diety. Sama Bosacka po rozstaniu zrzuciła aż 15 kilogramów.

Katarzyna ostatnio poruszyła np. temat napojów z wysoką zawartością kofeiny, które aktualnie sprzedawane są wyłącznie po 18 roku życia.

"W niektórych sklepach można nabyć napoje z deklarowaną zawartością 14 mg kofeiny na 100 ml, czyli o 1 mg mniej niż głosi ustawa. Co oznacza, że produkt z taką zawartością kofeiny mogą kupić nieletni. Oznaczony jest jako 'napój gazowany z dodatkiem kofeiny i witamin'" - zwracała uwagę nieświadomych internautów.

Ludzie są bardzo szczęśliwi, że pomimo trudności Bosacka nie poddaje się, edukuje i pamięta o swoich obserwatorach. W sieci jej codzienne przygody śledzi ponad 160 tysięcy osób.

Czytaj też:

Bosacka znalazła problem z pączkami z hipermarketu. Teraz przestrzega wszystkich przed tym błędem

Bosacka poszła do sklepu i osłupiała. Pokazała, co odkryła na uwielbianym przez rodaków produkcie

Przełom ws. małżeństwa Bosackiej. Ledwie mąż odszedł do kochanki, a tu nagle takie wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama