Reklama
Reklama

Katarzyna Bosacka rok po rozstaniu z mężem mówi o "wielkiej zmianie". Celebrytka już tego nie kryje

Katarzyna Bosacka bardzo długo przeżywała rozstanie ze swoim mężem, z którym związana była przez ponad dwadzieścia pięć lat. Teraz celebrytka nie kryje, że znajduje się w zupełnie innym momencie swojego życia. W najnowszym wpisie postanowiła zdradzić fanom, czy udało się jej stanąć już na własne nogi.

Katarzyna Bosacka rozwiodła się po 25 latach małżeństwa

Katarzyna Bosacka oraz jej małżonek Marcin Bosacki przez ponad ćwierć wieku tworzyli niezwykle zgraną parę i w wywiadach wielokrotnie zapewniali, że wszystko między nimi układa się znakomicie.

Słynna specjalistka od spraw żywienia niejednokrotnie komplementowała swojego wybranka i dzieliła się z fanami sposobami na to, jak budować udany związek.

"Marcin jest bardzo dobrym i mądrym człowiekiem. No i wciąż kupuje mi kwiaty bez przyczyny. (...) Gdy pytają nas, co zrobić, by 26 lat być dobrym małżeństwem, mówię, by wzajemnie się podziwiać. U nas nie ma cichych dni, jest burza z piorunami" - relacjonowała swego czasu w rozmowie z magazynem "Pani".

Reklama

Tym większe było zdziwienie opinii publicznej, gdy wyszło na jaw, że Marcin Bosacki postanowił rozstać się z żoną i przeprowadzić do swojej kochanki.

Katarzyna Bosacka ciężko przeszła rozstanie z mężem

Katarzyna Bosacka nie ukrywała, że rozwód z mężem był dla niej niezwykle trudnym doświadczeniem, po którym miesiącami dochodziła do siebie.

Nic dziwnego, że słynna dietetyczka bardzo dobrze zapamiętała dzień, w którym jej wybranek spakował walizki. W związku z tym, że właśnie minął rok od tamtych wydarzeń, 52-latka zdecydowała się na pewne podsumowanie i podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami.

"Dokładnie rok temu moje życie wywróciło się do góry nogami, boleśnie strącając mnie w rozpacz. Dziś wiem, że to, co wtedy było niewyobrażalne, stało się możliwe. Że wszystko w życiu jest po coś. Że każdy kryzys można pokonać i przekuć w naprawdę dobrą zmianę. Wiele zależy od nas samych" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Katarzyna Bosacka otwiera nowy etap w swoim życiu

Chociaż rozwód z Marcinem Bosackim Katarzyna Bosacka okupiła ogromnym stresem, wskutek czego straciła niemal piętnaście kilogramów, dziś patrzy na te doświadczenia z zupełnie innej perspektywy.

"Przez ten rok wiele się nauczyłam, dużo zrozumiałam, popatrzyłam na to, co było, z dystansem. Dziś, silniejsza i mądrzejsza, śmiało kroczę ku słońcu. Trzymam też kciuki za wszystkich, którzy dziś, tak jak ja rok temu, stoją na rozstajach dróg" - dodała.

Swój emocjonalny wpis zakończyła zaskakującą deklaracją i wyrazami wsparcia dla wszystkich tych, który także mają za sobą trudny czas.

"Zapewniam Was: jest nowe życie po Wielkiej Zmianie, ba, nawet lepsze, szczęśliwsze i jeszcze bardziej wypełnione miłością" - podsumowała Katarzyna Bosacka.

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka krytykuje produkty Makłowicza. Odradza ich zakup

Katarzyna Bosacka zwróciła się do ludzi. Uznała, że powinni to wiedzieć

Katarzyna Bosacka przerwała milczenie. Nie mogła dłużej milczeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama