Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Sokołowska szaleje z synkiem na wakacjach. Wózek jej dziecka kosztuje fortunę

Katarzyna Sokołowska (49 l.) to jedna z najbardziej znanych reżyserek pokazów mody w Polsce. Gwiazda co jakiś czas udostępnia w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z zagranicznych podróży, a także informuje fanów, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Niedawno pochwaliła się pierwszymi wakacjami swojego synka.

Katarzyna Sokołowska powitała pierwsze dziecko w lipcu 2022 roku. Jak nietrudno się było domyśleć, fanka zagranicznych wyjazdów nie czekała zbyt długo, aby zabrać synka na pierwsze wakacje.

Katarzyna Sokołowska chwali się zagranicznym wyjazdem. Uwagę zwraca cena dziecięcego wózka

Gwiazda TVN wrzuciła na swoje instagramowe konto fotografię, na której leży na plaży, a w tle widać małego Ivo, który najpewniej wypoczywa w wózku. Okazuje się, że wózek synka Sokołowskiej w sklepie internetowym kosztuje około 5 tysięcy złotych. Kasia ma takie dwa, więc daje to łączną kwotę 10 tysięcy złotych.

Reklama

Kasia postanowiła dodać również zabawny opis, w którym wyznaje, że przed posiadaniem dziecka nie wiedziała nic o prawdziwych wyzwaniach.

"Życie bez filtra, czyli pierwsze wakacje z dzieckiem. Moje życie do czasu panowania Ivo Lwa było dosyć dynamiczne...ale co ja wiedziałam o prawdziwych wyzwaniach" - napisała w sieci Kasia.

Jej wierni obserwatorzy byli zachwyceni dodaną przez nią fotografią. Większość gratulowała zdrowej pociechy i pięknego słońca na urlopie.

"Pierwsze wakacje są wesołe, potem piękne wspomnienia"

"Cieszę się bardzo, że odpoczywacie"

"Haha inny wymiar rzeczywistości. Trzymamy kciuki za nowe doświadczenia". - pisali zachwyceni internauci.

Katarzyna Sokołowska - kariera i życie prywatne

Katarzyna Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 roku w Lubartowie. Po ukończeniu liceum rozpoczęła studia na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie studiowała reżyserię i aktorstwo. W późniejszym czasie studiowała dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Pracowała również jako modelka.

Pierwszy pokaz mody wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Od 2013 roku jest jurorką w polskiej show "Top Model". W 2015 roku została twarzą marki biżuterii Apart.

Od 2017 roku jest związana z biznesmenem Arturem Kozieją.

Zobacz także:

49-letnia Katarzyna Sokołowska odlicza dni do porodu. Pracuje mimo zaawansowanej ciąży?

Kasia Sokołowska w ogniu krytyki. Poszło o karmienie piersią


Tyszka wygadał się i zdradził imiona synka Sokołowskiej. Ale oryginalne!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska | "Top Model"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy