Reklama

Reklama

Reklama

49-letnia Katarzyna Sokołowska odlicza dni do porodu. Pracuje mimo zaawansowanej ciąży?

Katarzyna Sokołowska (49 l.) mimo tego, że jest już w zaawansowanej ciąży, to nie zrezygnowała z obowiązków zawodowych. Specjalistka branży fashion nadal reżyseruje pokazy mody i pojawia się na najważniejszych imprezach. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z organizacji pokazu, który odbył się w wyjątkowych warunkach - na łonie natury. Kasia zachwyca formą?

49-letnia Katarzyna Sokołowska odlicza dni do porodu. Pracuje mimo zaawansowanej ciąży?

Katarzyna Sokołowska to ceniona reżyserka pokazów, która od lat zajmuje się modą. Szeroką rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie "Top Model", w którym od kilku sezonów pełni funkcję jurorki. Kilka miesięcy temu 49-letnia Kasia zaskoczyła fanów wyznaniem, iż spodziewa się pierwszego dziecka. W rozmowie z Olą Kwaśniewską przyznała, że starania o potomka trwały dłużej niż zakładała, jednak teraz jest szczęśliwa i gotowa by zostać matką. Warto wspomnieć, że partnerem Kasi oraz przyszłym ojcem jej dziecka, jest milioner Artur Kozieja. Biznesmen ma już dwie córki z poprzedniego związku. 

Reklama

Choć jurorka reality show  spotkała się z różnego rodzaju reakcjami na temat swojej, stosunkowo później ciąży, ona zdaje się nie przejmować opinią innych i z dumą wypina rosnący brzuszek. Warto dodać, że Kasia prawdopodobnie jest w ósmym miesiącu ciąży i spodziewa się chłopca.

Poród zbliża się wielkimi krokami, co nie przeszkadza Sokołowskiej pozostawać aktywną w pracy. Gwiazda pochwaliła się niedawno zdjęciem z pokazu mody, przy którym współpracowała. Celebrytka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, jednak rosnące krągłości ukrywa pod eleganckimi stylizacjami, więc jej błogosławiony stan jest praktycznie niewidoczny.

Zobacz też:

Sokołowska wierzy, że będzie jej dane zatańczyć na weselu syna. "Lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza"

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro: miłość wprost z... restauracji! Pasje doprawiają uczuciami?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy