Reklama
Reklama

Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcia synka. Rzadki widok

Katarzyna Sokołowska (49 l.) wyraźnie nie ma ochoty dołączyć do grona instamatek. Przez miesiąc, jaki upłynął od porodu, tylko dwukrotnie zamieściła zdjęcie malutkich stópek. Ostatnio jednak poszerzyła dokumentację o rączki i fragment ucha.

Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka „Top Model” 2 miesiące po swoich 49. urodzinach ujawniła, że wraz ze swoim 53-letnim partnerem spodziewa się dziecka. Wyznanie nastąpiło w połowie kwietnia i wywołało prawdziwą burzę. Nie zabrakło zarzutów o egoizm i obciążanie dziecka obowiązkiem opieki nad rodzicami niemal od narodzin.

Rzeczywiście, półwieczna różnica wieku między dzieckiem i obojgiem rodziców nie zdarza się zbyt często, jednak obrońcy Sokołowskiej przekonywali, że pięćdziesiątka to nowa trzydziestka, a poza tym Sokołowska i jej partner są w sytuacji finansowej pozwalającej zadbać o zdrowie i kondycję, by ich wiek nie był dla dziecka zbyt odczuwalny. 

Reklama

Katarzyna Sokołowska świętuje miesięcznicę

Chociaż jurorka "Top Model" była pewna swojej decyzji o dziecku, to na wszelki wypadek wolała nie epatować widokiem zaokrąglonego brzuszka. Najwyraźniej nie zamierza tez dołączyć do grona instamatek zamęczających internautów wyznaniami na temat karmienia piersią i ząbkowania. Przez miniony miesiąc, odkąd synek jest już na świecie, Sokołowska zamieściła tylko dwa wpisy poświęcone dziecku.

Na zdjęciu, wykonanym krótko po porodzie, widać małe stópki. Partner Sokołowskiej, biznesmen i przedsiębiorca Artur Kozieja okazał się ciut bardziej wylewny, zamieszczając na InstaStories zdjęcie dziecka w wiklinowy koszu, czujnie strzeżonym przez psy Katarzyny. 

Jak wygadał się Marcin Tyszka, kolega Sokołowskiej z jury „Top Model”, chłopczyk otrzymał imiona Iwo Lew. Z okazji miesięcznicy jego narodzin Sokołowska zamieściła drugi, od miesiąca, zestaw zdjęć, przedstawiający w większości… znowu stópki. 

To, oczywiście, nie dziwi, u malutkich dzieci powszechnie uważa się właśnie stópki i rączki za najbardziej rozczulające.  Z pewnością tak właśnie sądzi Joanna Przetakiewicz, która pod postem Sokołowskiej zamieściła komentarz:

Zobacz też:

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja pochodzą z dwóch różnych światów. Jak się dogadują?\

Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy sprzed ciąży? Minęły 2 tygodnie! "Nie wiem, jak utrzymuję formę"

Katarzyna Cichopek dokazuje nad polskim morzem. Fani: „Figura cud miód”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy