Reklama
Reklama

Kasia Sokołowska nie mogłaby być szczęśliwsza. Wszystko pokazała i oficjalnie potwierdziła

Katarzyna Sokołowska w 2017 roku związała się z przedsiębiorcą, Arturem Kozieją. Niedługo później zaszokowała media informacją o ciąży w dość późnym wieku, bo ówcześnie miała 48 lat. Od tamtego czasu tworzą szczęśliwą rodzinę, a właśnie na dniach ogłosiła kolejną radosną wieść. Oto szczegóły.

Katarzyna Sokołowska jest podekscytowana i nie zamierza się z tym kryć. Właśnie ogłosiła radosną nowinę i przy okazji podzieliła się kadrami z prywatnego życia - co nie jest takie częste w jej przypadku. Celebrytka i gwiazda TVN od czasu narodzin synka Iwo Lwa postanowiła otworzyć się przed dziennikarzami i opowiada nieco więcej o swoim związku z Arturem Kozieją. 50-letnia mama jest ze swojego partnera bardzo dumna.

Reklama

Katarzyna Sokołowska wybrała późne macierzyństwo. Jej wiek wywołał poruszenie

Jurorka "Top Model", a także reżyserka pokazów mody zdecydowała się na późne macierzyństwo w wieku 48 lat i jest z tego powodu bardzo dumna. Twierdziła, że jest to świadomy wybór, a na dodatek po narodzinach synka nadal udaje jej się łączyć macierzyństwo z karierą zawodową.

"Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą" - wyznała w wywiadzie Sokołowska.

"Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - wyznała Katarzyna Sokołowska dla "Twojego Stylu", gdy ludzie zaczęli pisać komentarze, że w jej wieku zostaje się babcią, a nie mamą" - mówiła dla "Twojego Stylu"

Katarzyna Sokołowska ogłosiła radosne wieści. Spływają gratulacje i życzenia

Katarzyna Sokołowska ma powody do świętowania. Właśnie dziś, 10 lipca jej ukochany Artur Kozieja świętuje kolejne urodziny! Jak zdradziła kiedyś prezenterka, oboje mają różne temperamenty, ale miłość połączyła ich i nie zważają na różnice w związku. Dla "Twojego Imperium" wyznała, że Artur jest bałaganiarzem, a ona osobą uporządkowaną. On lubi się spóźniać, a ona jest nadzwyczaj punktualna.

Teraz na Instagramie potwierdziła, że ich miłość nie zna granic i złożyła mu krótkie, acz osobiste życzenia: "Miłość jest najważniejsza. 100 lat Kochanie!".

Internauci również podpięli się do życzeń i w komentarzach możemy przeczytać dużo serdecznych słów skierowanych do ukochanego Kasi:

  • "Wszystkiego naj"
  • "Piękni"
  • "Wszystkiego najlepszego dla Pana Artura"
  • "Samych wspaniałości"
  • "Najlepszego Artur"
  • "O tak! Wasza milość niech trwa. Wszystkiego naj...."
  • "Gratulacje. Zdrówka życzę bo ono najważniejsze"

Dołączamy się do życzeń - wszystkiego dobrego!

Zobacz też:Ledwie wyszło, że 50-letnia Sokołowska jest w ciąży, a tu takie wieści o ojcu dziecka. To koniec plotek

Ledwie Sokołowska urodziła synka, a tu takie pilne wieści. Poruszenie na całą Polskę

Katarzyna Sokołowska zachwyca się synkiem. Późne macierzyństwo jej służy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska | Artur Kozieja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy