Reklama
Reklama

Kasia Smutniak gorzko o sytuacji w Polsce: „Tracimy wolność”

Kasia Smutniak (42 l.) od lat mieszka i pracuje we Włoszech. Tam zbudowała swoją karierę w modelingu, a z czasem również w aktorstwie. Często bywa w Polsce, a niezależnie od tego z niepokojem obserwuje sytuację z ojczyźnie, która, jej zdaniem, nie zmierza w dobrym kierunku.

Kasia Smutniak pochodząca z Piły modelka i aktorka, od 17. roku życia mieszka we Włoszech. Po udanej karierze w modelingu,  odnosi sukcesy w aktorstwie. Gra zarówno w produkcjach włoskich, jak i hollywoodzkich i francuskich, w czym z pewnością pomaga to, że zna biegle kilka języków. Ma też, o czym mało kto wie, licencję pilota szybowcowego, ale to akurat rzadko przydaje się w modelingu. 

Smutniak zbudowała we Włoszech solidną pozycję zawodową. Jej uroda, wszechstronność i talent lingwistyczny skłania zarówno Włochów do porównywania jej z Moniką Bellucci. Bywa nazywana jej młodszą siostrą. 

Reklama

Smutniak przerażona sytuacją w Polsce

Ostatnio Smutniak została poproszona przez włoską edycję „Vanity Fair” o komentarz dotyczący aktualnych wydarzeń w Polsce. Kasia jest z nimi na bieżąco, bo często odwiedza kraj ojczysty i śledzi infomacje w polskich mediach. Jej zdaniem, sytuacja w Polsce nie zmierza w dobrym kierunku:

Smutniak często wyraża swoje poglądy w mediach społecznościowych, przyjeżdża też do Polski na demonstracje, jednak uważa, że to za mało, by zmienić cokolwiek:

Listopadowe wydanie włoskiego "Vanity Fair" trafiło do kiosków 2 dni temu. Nie można więc wykluczyć, że rozmowa z Kasią Smutniak odbyła się jeszcze przed nagłośnieniem tragedii 30-letniej Izabeli, która zmarła w szpitalu w Pszczynie z powodu zakażenia, wywołanego przez obumarcie płodu. 

Zobacz też: 

To już naprawdę koniec małżeństwa. Zdjęcia mówią same za siebie

Katarzyna Cichopek w modowym hicie jesieni. Zadała szyku!

Rekord zakażeń IV fali. Minister zdrowia podał dane

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Smutniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy