Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek nie była pierwszą miłością Hakiela! Wcześniej był w długim związku z Magdaleną Soszyńską z "Tańca z gwiazdami"!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję o rozwodzie. Para postanowiła rozwieść się po 14 latach małżeństwa. Aktorka jednak nie była pierwszą wielką miłością tancerza. Przez długi czas był bowiem związany z Magdą Soszyńską, która razem z nim występowała w „Tańcu z gwiazdami”.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel niebawem przestaną być małżeństwem! Tę szokującą informację oboje zamieścili w mediach społecznościowych. Choć gazety wielokrotnie donosiły o kryzysach w ich związku, oni zaprzeczali plotkom, a nawet jeśli przechodzili kryzys, to zawsze wychodzili z niego zwycięsko. Jednak, jak się właśnie okazało, nie tym razem.

Para poznała się na planie drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2006 roku, który zresztą wygrali. To wówczas zakochali się w sobie do szaleństwa.

Reklama

Oboje byli świeżo po rozstaniach z poprzednimi partnerami. Kasia Cichopek wcześniej była w związku z niejakim Mateuszem, który na co dzień mieszkał w Wiedniu. Para prowadziła związek na odległość.

Marcin Hakiel był wcześniej związany z Magdą Soszyńską

Marcin Hakiel z kolei przez długi czas był w związku z Magdaleną Soszyńską, z którą tańczył w parze na turniejach tanecznych. Tancerze rozstali się przed "Tańcem z gwiazdami", w którym oboje występowali od pierwszej edycji. Rozstanie odbyło się jednak pokojowo i oboje nie żywili do siebie urazy.

Soszyńska i Hakiel odnieśli razem spore sukcesy w życiu tanecznym, jednak to nie wystarczyło, aby ich relacja przetrwała. Rozstali się więc zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Magdalena Soszyńska także nie była długo samotna po rozstaniu z Hakielem. Związała się bowiem z tancerzem i choreografem Pawłem Michno, z którym wzięła ślub i doczekała się syna. Niestety, ich małżeństwo przetrwało tylko kilka lat i para rozwiodła się. Obecnie Soszyńska jest szczęśliwa u boku drugiego męża, z którym doczekała się córki.

Marcin Hakiel z Katarzyną Cichopek także doczekał się dwojga dzieci - córki i syna. Para podkreśliła w swoim oświadczeniu, że proszą o uszanowanie ich prywatności właśnie ze względu na dzieci.

Para pobrała się w 2008 roku. Ich ślub odbył się w górach, a na weselu bawiło się mnóstwo osób znanych, w tym oczywiście aktorzy z "M jak miłość".

Zobacz też:

Rozwód 'Cichopków". Aż huczy i przyczynach rozstania!

Syn Krawczyka miał atak padaczki po rozmowie z wdową

Pogrzeb Witolda Paszta. Jest data i miejsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy