Reklama
Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przyłapani w holu TVP. Myśleli, że nikt nie widzi

Kasia Cichopek (39 l.), prowadząc "Pytanie na śniadanie", trzyma fason i jest w pełnej gotowości. Dopiero gdy gaśnie światełko w kamerze, może wziąć głęboki oddech. Paparazzi sfotografowali świeżo upieczoną rozwódkę, jak rozluźniona hasała z Maćkiem Kurzajewskim (49 l.) po korytarzach TVP, myśląc, że nikt nie widzi...

O bliskiej relacji Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego słychać już od miesięcy. Oboje są rozwodnikami, do tego darzą się sympatią i spędzają ze sobą mnóstwo czasu, prowadząc "Pytanie na śniadanie" i imprezy organizowane przez TVP. Nie dziwi więc fakt, że "na korytarzach huczy od plotek".

Do tego zbliżyła ich "afera podsłuchowa", gdy ktoś z najbliższego otoczenia Cichopek w aucie zamontował mikrofony i nagrywał prywatne rozmowy z Kurzajewskim, później rozsyłając je do mediów. Sprawą dziś zajmują się prawnicy.

Reklama

Bosa Cichopek i Kurzajewski w gmachu TVP. Raj dla stópkarzy?

Ostatnio para sfotografowana została przy słynnych schodach w gmachu TVP w dość niecodziennej sytuacji - Kasia Cichopek dreptała boso po zimnej posadzce, trzymając w dłoniach buty. Kurzajewski kroczył przed nią, torując drogę na wyższe kondygnacje "Wieży Babel" Jacka Kurskiego. Prezenterka szybko przebrała się i zgromadzonym pod telewizją fotoreporterom pozowała już "odpicowana" w butach i seksownych szortach, taszcząc tajemniczy pakunek do luksusowego audi.

Ciekawostką jest fakt, że zawsze gdy Kasia wrzuca do sieci "soczystą" fotkę, natychmiast uruchamia się cały szwadron "stópkarzy" komplementujących jej kończyny.

Maciej ten "raj" ma na wyciągnięcie ręki. Myślicie, że w końcu skorzysta?

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel odbyli długą rozmowę po rozwodzie

Cichopek i Hakiel razem na rozpoczęciu roku szkolnego

O bogactwie Palikota krążą legendy. Tak mieszka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama