Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek i inne gwiazdy pękają z dumny. Tak świętują zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny właśnie dobiegł końca, a dzieci mogą cieszyć się długimi tygodniami wakacji. Dumni ze swoich pociech celebryci postanowili pochwalić się wynikami w nauce najmłodszych: część z nich pozowała do zdjęć ze świadectwami, inni – wymieniali osiągnięcia swoich dzieci. Które gwiazdy rozpoczęły dziś wakacje?

Kasia Cichopek i inne gwiazdy pękają z dumny. Tak świętują zakończenie roku szkolnego

Koniec czerwca to, co roku szczególny moment dla najmłodszych, dziś setki uczniów rozpoczęło wakacyjną przerwę od nauki. Początek lata to idealny pretekst dla rodzimych celebrytów, by pochwalić się osiągnięciami swoich zdolnych pociech. Kasia Cichopek zapozowała do zdjęcia z córką Heleną, która właśnie zdała do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Dumna mama opublikowała roześmiane selfie, gratulując wszystkim dzieciom oraz nauczycielom.

Rok starsza od Helenki Hakiel jest córka Agnieszki Mrozińskiej, Nadia. Dziewczynka ukończyła trzecią klasę z wyróżnieniem, o czym jej mama nie zapomniała wspomnieć na Instagramie.

Reklama

Osiągnięciami synów pochwaliła się również Klaudia El Dursi. Celebrytka często publikuje zdjęcia w towarzystwie ukochanych dzieci. Jej synowie Dawid i Jaś mogą spokojnie cieszyć się wakacjami.

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" niedawno po raz drugi została mamą. Dziś w towarzystwie najmłodszej pociechy pojawiła się na zakończeniu roku starszej córki Stefanii.

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąssowskiego, Krysia ma powody do świętowania. Nastolatka właśnie ukończyła szkołę podstawową i czeka na wyniki rekrutacji do wymarzonego liceum. W tym szczególnym dniu kibicował jej brat Kuba i mama Ania.

Małgorzata Opczowska zaś pochwaliła się zdjęciem z 7-letnim synkiem Maksymilianem, który właśnie śpiewająco zdał pierwszą klasę podstawówki. Dziennikarka Telewizji Polskiej może być z niego dumna.

Zobacz też:

To jemu Cichopek złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca. Kurzajewski zareagował, a Hakiel?

Kasia Cichopek zdradza sekret idealnej sylwetki. Jedna rzecz to podstawa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy