Reklama
Reklama

Karolina Szostak wspomina Vlada: „Staram się nie upubliczniać życia prywatnego”

Karolina Szostak cztery lata temu wdała się w romans z żonatym biznesmenem. Chociaż ich związek nie przetrwał, prezenterka do tej pory miło go wspomina. Jak ujawnia, przy okazji podszlifowała języki…

Karolina Szostak jesienią 2017 roku zaczęła pokazywać się w towarzystwie mężczyzny imieniem Vlad. Towarzyszył on prezenterce  na spotkaniach promocyjnych z czytelnikami i wyglądał na szczerze nią zainteresowanego. Jak z czasem wyszło na jaw, poznali się na przyjęciu w Marbelli. 

Vlada przedstawiła Karolinie jego żona, a jej ówczesna koleżanka. Szostak uwierzyła w zapewnienia mężczyzny, że z żoną już nic go nie łączy, od dawna prowadzą osobne życia, a rozwód jest tylko kwestią czasu. 

I może nawet rzeczywiście tak było, tyle że na widok kiełkującej miłości Karoliny i Vlada, żona poczuła zazdrość i postanowiła odzyskać miłość męża. Zaczęła od poniżania Karoliny w internecie. Podobno nabrała też zwyczaju wysyłania jej obraźliwych sms-ów i obgadywania w towarzystwie. Przy okazji zapewniała, że nadal się bardzo z Vladem kochają, a on z miłości zorganizował jej bajkową imprezę urodzinową w Dubaju. 

Reklama

Karolina Szostak wspomina Vlada

Karolina wycofała się z tego dziwnego układu, jednak ciągle wraca myślami do skomplikowanego związku z bogatym ukraińskim biznesmenem.  Jak wspomina w programie „W bliskim planie” przy okazji podszlifowała języki:

Szostak zapewniła również, że nigdy nie starała się obnosić z tamtym związkiem. Do tej pory sprawia wrażenie zdziwionej tym, że kiedy zabierała Vlada na promocje swojej książki  i pozowała z nim na ściance podczas gali Elle Style Awards, ktoś ich razem sfotografował:pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | związek | romans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy