Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Szostak chce odbić Bachledzie Bułeckę!

Karolina Szostak (38 l.) nie ukrywa, że jest gotowa na nowy związek. Właśnie zagięła parol na... Sebastiana Karpiela-Bułeckę (37 l.).

Prezenterka Polsatu wyznała ostatnio, że życie w samotności już jej nie ekscytuje i chętnie znalazłaby sobie męża. Marzy również o tym, by w przyszłości zostać matką.

Niestety, tancerz Jan Kliment, jej partner z "Tańca z gwiazdami", odpada - choć między nimi iskrzyło na parkiecie, jest dla niej za... drobny.

Celebrytka zdradza, że idealny byłby Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower.

"Karpiel jest tajemniczy, przystojny, wysoki, inteligentny. Bardzo w moim guście, zwłaszcza że to taki prawdziwy facet z zasadami. Męski, silny, czarujący" - rozpływa się w wywiadzie dla serwisu Plejada, by na końcu stwierdzić: "Tak, Karpiel nadaje się na męża!".

Reklama

Co na to Alicja Bachleda-Curuś? Choć aktorka nie chce komentować swojej relacji z góralem, wiadomo, że para spędziła razem święta wielkanocne.

Prasa kolorowa donosiła ostatnio, że dla Bułecki rozważa nawet powrót na stałe do Polski. Czy fascynacja Karoliny Karpielem przyspieszy jej decyzję o powrocie do kraju?

Karolina Szostak, świadoma swoich wdzięków, nie zamierza podobno rezygnować z Sebastiana...


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama