Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Pisarek zdradziła, co myśli jej mąż o aferze kopertowej. Nie żałował ostrych słów?

Karolina Pisarek (24 l.) po raz kolejny wróciła do afery kopertowej w rozmowie z tabloidem. Tym razem zdradziła, jak zareagował jej mąż Roger Salla. Jego słowa mogą zaskoczyć?

Karolina Pisarek o prezentach weselnych. Tyle znalazła w kopertach!

Wystawne przyjęcie wiąże się obecnie z dużymi kosztami, o czym Karolina Pisarek i Roger Salla przekonali się jeszcze przed wielkim dniem. Stresu było dużo, ponieważ w trakcie przyjęcia zapaliła się część dekoracji. Pożar udało się na szczęście ugasić, a goście bawili się świetnie do białego rana. Para miała jednak nadzieję, że impreza, na którą wydali ponad milion złotych, chociaż w części zwróci się za sprawą prezentów weselnych. Niestety były to płonne marzenia. Karolina przyznała w rozmowie z nami, że zwróciło jej się niewiele z całej imprezy. 

Reklama

Gdy jednak spróbowaliśmy się dowiedzieć, jakie kwoty zaproszone osoby wkładały do kopert mocno się zadziwiliśmy. Niekiedy obdarowywali parę młodą dziesiątkami tysięcy.

Karolina Pisarek ponownie komentuje aferę kopertową!

Karolina Pisarek przyznała, że nie zamierza zaprzestać udzielania wywiadów i opowiadania o swoim życiu, bo dzielenie się szczęściem sprawia jej radość. Kobieta zamierza jednak ostrożniej dobierać słowa, choć w ferworze wypowiedzi, przy zmęczeniu nie zawsze jest to możliwe.

Pisarek zdradziła również, że wszystkie zastrzeżenia jakoby tak intymne szczegóły swojego życia zdradziła całkowicie obcej osobie są bezpodstawne, ponieważ naszego reportera zna już kilka dobrych lat.

Celebrytka zauważyła, że nie tylko ona miewa problemy z odpowiednim dobieraniem słów.

Karolina przyznała, że ta sytuacja wiele ją nauczyła.

Karolina Pisarek o reakcji męża

Między wierszami młoda modelka wspomniała również o tym, jak na całą sprawę zareagował jej mąż. Szybko jednak wycofała się ze swoich słów i pohamowała wylewność, przyznając, że nie zdradzi, co naprawdę powiedział Roger Salla.

Zobacz też:

Karolina Pisarek wspomina bajeczny ślub. Wyznała wprost, ile dostała w kopertach! Kwoty są niewiarygodne...

Karolina Pisarek nie szczędzi grosza na urlop. Niemożliwe, ile zapłaciła za hotel!

Modelka z telewizyjnego show zgarnia fortunę. Jaki majątek zgromadziła Karolina Pisarek?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla

Reklama

Reklama

Reklama