Reklama
Reklama

Karolina Pisarek: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jestem przerażona!

Znana modelka szczerze o udziale w muzycznym show Polsatu. W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czekają ją metamorfozy w największe gwiazdy muzyki, które wymagają nie tylko wokalnych, ale i aktorskich umiejętności. Czego Karolina Pisarek (24 l.) obawia się przed debiutem?

Czas na udział w kolejnym telewizyjnym show

Pochodząca ze Szczecinka influencerka ma za sobą spore doświadczenie telewizyjne. Gwiazda występowała m.in. w piątej edycji programu "Top Model", w którym zajęła drugie miejsce. Brała udział także w show "Ameryka Express 2", występując w parze ze swoją przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską. Jednak wielka produkcja Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to zupełnie nowe wyzwania i możliwości.

Obawy przed debiutem na scenie

Modelka jest jedną z ośmiu gwiazd 16. edycji show, a towarzyszą jej zawodowi piosenkarze i piosenkarki lub aktorzy, którzy mają sceniczne doświadczenie. Karolina Pisarek nie kryje, że obawia się pierwszej metamorfozy.

Reklama

Mimo ogromnego strachu i stresu przed ocenami jurorów i widzów, Karolina Pisarek czuje się zmotywowana, zwłaszcza przez trenerkę wokalu Agnieszkę Hekiert i odpowiadającego za choreografię Krisa Adamskiego.

Niezwykle popularna w mediach społecznościowych 24-latka, którą na Instagramie śledzi ponad 900 tysięcy osób chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, w tym z przygotowań do nagrań "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak widać, początki nie zawsze należą do najłatwiejszych.

Czy Karolina Pisarek zaskoczy talentem w nowych dziedzinach? 

Zobacz też: 

Miało być rozstanie, a tymczasem... Tabloid publikuje sensacyjne zdjęcia

Bołądź zachwyca się o 7 lat młodszym partnerem i go całuje

Prawie 40 tys, zakażeń. Dane Ministerstwa Zdrowia

Testy na koronawirusa w resorcie zdrowia. Niedzielski podał wyniki

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

16. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiosną w Telewizji Polsat i na PolsatGo.pl.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy