Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolak nie zamieszka z córką

Tomasz Karolak (37 l.), aktor znany z serialu "39 i pół", kupił na kredyt dwa mieszkania. Jedno dla siebie, drugie dla Violi Kołakowskiej (35 l.) i ich córeczki Lenki (11 miesięcy).

"Tomek z Violą jest związany od dwóch lat. Choć w listopadzie 2007 roku na świat przyszła ich córeczka, aktor nie miał ochoty rezygnować ze swej wolności" - dedukuje "Fakt".

Reklama

"Najwyraźniej nie zamierza dzielić dachu ze swymi kobietami, woli spłacać wysokie raty i mieć święty spokój" - dodaje dziennik.

Jak pisaliśmy wcześniej, aktor nie ukrywał, że na początku z Violą łączył go tylko seks. Jednak okazało się, że Kołakowska jest z nim w ciąży. Po pierwszym szoku Karolak zapałał do dziecka wielką miłością. Kupuje córce prezenty i biega po zakupy. Mimo to nie zamierza zamieszkać razem z Violą i Lenką.

Dlatego niedawno kupił, nie jedno, ale dwa mieszkania. Teraz spokojnie może nadal prowadzić swoje kawalerskie, szalone życie, bez większych zobowiązań wobec matki swojego dziecka.

"Za swoje 65-metrowe mieszkanie z wielkim tarasem Tomek musiał zapłacić 480 tysięcy złotych. Niestety, jest to cena za stan surowy i aktor będzie musiał wyłożyć jeszcze sporo pieniędzy w urządzanie swojego nowego lokum. Podobnie jest z mieszkaniem dla Violi i córki.

By móc to zrobić, aktor wziął spory kredyt. Przez wiele lat będzie musiał nie tylko zapewnić Lence utrzymanie, ale będzie też spłacać raty" - informuje dalej tabloid.

Z tych kalkulacji łatwo wysnuć wniosek, że szybko przyjdzie nam zobaczyć Tomka Karolaka w telewizyjnych reklamach i na chałturach w całej Polsce. W końcu, w takiej sytuacji, każdy grosz się przyda...

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama