Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolak i Boczarska są coraz bliżej?

Niedawno Tomek Karolak (41 l.) z byłą partnerką, Magdą Boczarską (35 l.) poleciał na urlop. Teraz dał jej rolę w swoim teatrze. Co na to Viola Kołakowska (36 l.), matka jego dzieci?

Oficjalnie rozstali się kilka lat temu. On założył nieformalną rodzinę z Violą. Ale gdy ta opiekowała się jego dziećmi, Tomasz poleciał z Magdą na egzotyczne wakacje. Do Polski para wróciła na początku stycznia.

Reklama

Jak donosi "Na Żywo", aktor i jego była partnerka spotykają się niemal codziennie. Ma to związek z tym, że Karolak załatwił Boczarskiej fuchę u siebie w teatrze.

"W drugiej połowie stycznia na scenie IMKI, prywatnego teatru aktora, rozpoczęły się próby do przedstawienia 'Operetka'. Główne role grają Boczarska i Karolak. Premiera zaplanowana jest na kwiecień, więc w najbliższym czasie gwiazdor więcej czasu będzie spędzać z Magdą na próbach niż w domu z Violą i dziećmi" - czytamy w tygodniku.

To nie pierwszy ich wspólny projekt. Jakiś czas temu grali kochanków w sztuce "Kto się boi Virginii Woolf?". Teraz Magda wyrasta na główną gwiazdę sceny byłego faceta!

Sami zainteresowani zaprzeczają jednak, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń.

"To jest w ogóle chamstwo, że ja idę z moim przyjacielem Magdą Boczarską na kolację, a potem internet pełen jest idiotycznych plotek" - oburzał się jakiś czas temu Tomek.

Viola nadal robi dobrą minę do złej gry, bo co innego jej niby pozostało...

"Nie jestem osobą, która długo bez konsekwencji będzie znosić niefajne rzeczy i walenie po głowie" - powiedziała niedawno Kołakowska.

Czy jej tolerancja dla ukochanego i ojca jej dzieci kiedyś się skończy?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomek Karolak | Viola Kołakowska | Magda Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje