Reklama
Reklama

Karol Strasburger na zawodach bez żony, ale z nietypowym partnerem

Karol Strasburger, zasłużony showman i prezenter popularnej "Familiady", nie przyszedł na coroczne zawody offroadowe gwiazd Vip Cross samotnie. Najczęściej zjawiał się w towarzystwie żony, tym razem jednak zaskoczył.

Szesnasta edycja Vip Cross, wyjątkowych zawodów offroadowych dla polskich celebrytów, odbyła się na torze Drive-Position w Sękocinie, niedaleko Warszawy. 

Karol Strasburger szaleje na torze

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Karola Strasburgera, weterana tych rozgrywek. W tym roku, zamiast żony Małgosi, towarzyszył mu jego szwagier Bartosz Weremczuk. 

Strasburger i Weremczuk świetnie sobie radzili na torze przeszkód. Mimo amatorskiego charakteru zawodów rywalizacja była zacięta.

"Bartek był moimi oczami. Wszystko jest jego zasługą" - podkreślał Strasburger, a jego szwagier z uśmiechem dodawał: "Będę jego oczami zawsze jak będzie tego potrzebował".  

Reklama


Kim jest Bartosz Weremczuk, szwagier Karola Strasburgera?

Bartosz Weremczuk, brat Małgorzaty Strasburger, jest znanym w mediach detektywem, prowadzi własną agencję detektywistyczną. Choć porównywano go niegdyś do Krzysztofa Rutkowskiego, Weremczuk zaznacza swoją unikalność i profesjonalizm.


Małgorzata Strasburger walczy z tabloidami

Niedawno żona Karola Strasburgera wydała walkę paparazzim, którzy wykorzystali nieuwagę i napstrykali fotografii wypoczywającej nad morzem rodziny prezentera. Małgorzata Strasburger zamieściła w sieci oświadczenie, w którym ostro rozprawia się z fotografami i mediami, które skusiły się na zakup zdjęć. Żona Karola Strasburgera zarzuca im, że bezprawnie fotografowali ją i jej męża. Najbardziej zdenerwował kobietę fakt, że wykonano z ukrycia zdjęcia ich kilkuletniej córce i sprzedano je tabloidom, a te opublikowały relacje z urlopu pary nad Bałtykiem.

"Dziś, pomimo naszej zawsze otwartej, pełnej zrozumienia postawy wobec każdej współpracy z mediami stanowczo oświadczamy z Karolem Strasburgerem, że każda redakcja, która wejdzie w posiadanie wykonanych dziś i innych nieautoryzowanych zdjęć naszej rodziny oraz wpadnie na pomysł ich publikacji, musi liczyć się z naszymi zdecydowanymi działaniami prawnymi. Jest nam po ludzku przykro, że podjęliście decyzję o kupieniu tych zdjęć jako pierwsi" - zwracają się Strasburgerowie do jednego z tabloidów.

Zobacz też:

Karol Strasburger pisze o "przykrych historiach i lękach". Tak ocenił dotychczasowe życie Janowskich!

Strasburger straci ciepłą posadkę w "Familiadzie"? Mocna odpowiedź TVP w sprawie problemów finansowych

Strasburger zaskoczył wyznaniem o małżeństwie ze sporo młodszą! "Nie ma takiej sytuacji, aby człowiek się nie zastanawiał"

Karol Strasburger i jego ukochana pokazali się w piżamach. Ich stroje mają ukryte znaczenie
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama