Reklama
Reklama

Karol Strasburger i jego ukochana pokazali się w piżamach. Ich stroje mają ukryte znaczenie

Karol Strasburger (75 l.) jest jednym z najbardziej znanych prezenterów w Polsce. Parę lat temu 75-latek odnalazł miłość u boku pięknej i znacznie młodszej od siebie, Małgorzaty Weremczuk. Para doczekała się też dziecka. Niedawno na instagramowym koncie 75-latka pojawiła się relacja z nietypowego wydarzenia, na którym z młodą ukochaną pojawił się w piżamach.

Karol Strasburger pokochał dużo młodszą partnerkę

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk pokazali, że nawet duża różnica wieku nie przeszkadza, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość. Gwiazdorska para wychowuje córkę Laurę. Niedawno wzięli udział w dość nietypowym pokazie.

Karol Strasburger z ukochaną wziął udział w pięknej akcji

Karol Strasburger i Małgorzata wzięli udział w pięknym projekcie. Okazuje się, że przedsięwzięcie było charytatywne. Był to pokaz mody, podczas którego zostały zebrane pieniądze na operację serca oraz rehabilitację po zabiegu, na który czekała 2,5-letnia Hania.

Reklama

Piżamy Karola i Małgorzaty mają ukryte znaczenie

Wydarzenie miało miejsce w Podkowie Leśnej. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd. Wszystkim zależało, aby wspomóc zbiórkę. Para zakochanych na wybiegu zaprezentowała kolekcję piżam, której byli współautorami. Nadruki na strojach mają ważne znaczenie. Na stronie producenta ubrań można przeczytać, że grafiki są odniesieniem do Alp, które rodzina Strasburgera uwielbia.

"Trzy szczyty są odniesieniem do ukochanych, włoskich Alp, a zarazem trzech serc, jakie biją w pełnym miłości domu Strasburgerów - Małgosi, Karola i ich córeczki Laury. Mają także swoje ukryte przesłanie; symbolikę romantycznej historii zaręczynowego pierścionka Małgosi. Lamy dodatkowo są nawiązaniem do jednych z ulubionych zwierząt Karola i od lat z nim kojarzone" - można przeczytać na stronie.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Karola. Większość była zachwycona produktami, które reklamował podczas pokazu. Inni skupili się z kolei na jego młodzieńczym wyglądzie.

"Cudownie wyglądacie"

"Wspaniała inicjatywa. Cudowna para"

"Piękna para i piękna akcja charytatywna"

Zobacz też:

Stan Borys mówi o porażce organów ścigania. To jego komentarz do sądowego sporu z Karolem Strasburgerem

Karola Strasburger i Stan Borys: Takiego skandalu dawno nie było. Jest wyrok o sądu. Sensacyjny finał sprawy!

Strasburger nie ma zamiaru rezygnować z pracy. "Emerytura usuwa ludzi na margines życia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy