Reklama
Reklama

Kardashianka eksponuje ciążowe krągłości. Zdradziła płeć dziecka

Kourtney Kardashian kilka dni temu w oryginalny sposób przekazała publice, że spodziewa się kolejnego dziecka. Celebrytka ochoczo chwali się ciążowymi krągłościami, a nawet zdecydowała się zdradzić płeć pociechy! Zamieściła w sieci wymowne nagranie!

Kourtney Kardashian ogłasza ciążę

Kourtney Kardashian i Travis Barker są w sobie szaleńczo zakochani. Rok temu zdecydowali się na spontaniczny i romantyczny ślub w Las Vegas, a teraz ich rodzina się powiększy. Kilka dni temu media obiegły zdjęcia z koncertu muzyka. Wśród publiczności nie mogło zabraknąć celebrytki. 44-latka pod sceną pozowała z transparentem, na którym widniał napis "Travis I'm pregnant" - co oznacza, że jest w ciąży. Przy okazji odegrała scenę nawiązującą do kultowego teledysku zespołu Blink-182, który został nagrany do piosenki "All The Small Things".

Reklama

Siostra Kim po raz pierwszy zaprezentowała fanom swoje ciążowe krągłości. Na Instagramie chwali się swoją sylwetką i ochoczo pozuje w skąpym bikini. Internauci oszaleli z radości, a celebrytka nie zamierza na tym poprzestać.

Postanowiła również zdradzić płeć kolejnego dziecka, a w sieci zamieściła wyjątkowe nagranie!

Znamy płeć dziecka Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

44-latka i 47-latek nie ukrywają, że spełniło się ich kolejne marzenie. Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko, ale małżonkowie mają również potomstwo z wcześniejszych związków. Travis ma syna i córkę, a Kourtney dwóch synów i córkę. Ich patchworkowa i duża rodzina znów się powiększy, a małżonkowie zdradzili płeć pociechy.

Na Instagramie zamieścili oryginalny filmik. Na nagraniu widzimy, jak celebrytka siedzi muzykowi na kolanach. Barker gra na perkusji i w pewnym momencie z tub zostają wystrzelone niebieskie wstążki. Wszystko wskazuje na to, że zakochani na świecie powitają synka.

Internauci w mig zareagowali na publikację i nawet mają już pomysł na imię. Pod wpisem sugerowali, że chłopiec powinien nazywać się "Kravis", słowo to przylutowali z imienia Kourtney i Travisa. Znając szalone pomysły gwiazdki wszystko jest możliwe.

Przeczytajcie również:

Kourtney Kardashian pójdzie w ślady księcia Harry’ego? Chce odciąć się od rodziny   

Zdesperowana Meghan Markle walczyła o podcast do ostatniej chwili. Prosiła o pomoc nawet Taylor Swift

Tracą miliony, bo nie mogą pracować. Dramat polskich gwiazd w Hollywood

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Travis Barker
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy