Reklama
Reklama

Kanadyjskiej modelce wybuchł implant piersi. Ważył... 10kg !

Instagramowa modelka z Kanady, która nazywa się Mary Magdalene jest uzależniona od operacji plastycznych. Według niektórych (a nawet większości) osób, jej wygląd jest tak karykaturalny, że nie mogą uwierzyć w jej istnienie. Teraz kanadyjska modelka wygląda jeszcze dziwniej, ponieważ wybuchł jej implant piersi... o wadze 10 kilogramów! Poniekąd to ulga dla kręgosłupa, ale został jeszcze drugi. Sami zobaczcie!

Modelka uzależniona od operacji miała pecha. Wybuchła jej pierś ważąca 10 kg!

30-letnia instagramowa modelka Mary Magdalene, która prowadzi konto pod nazwą @1800leavemaryalone, na którym zgromadziła 184 tys. obserwatorów. Uzależniona od ekstremalnych operacji plastycznych kobieta wydała już co najmniej 100 tysięcy dolarów na "poprawianie" urody.

Bywały też momenty, że była bliska śmierci na stole operacyjnym. Z kolei rozległe zabiegi spowodowały u niej silny ból pleców, co oznacza, że potrzebuje wózka inwalidzkiego, aby się poruszać.

Modelce Instagrama i OnlyFans wybuchł implant piersi. Ważył... 10 kg!

W social mediach modelka opublikowała filmik, na którym wyznaje, że jej "implant piersi wyskoczył... znowu". Mary planuje przejść operację wyjęcia resztek implantu w przyszłym tygodniu. 

Reklama

Stwierdziła też, że chce wrócić do bardziej naturalnego wyglądu, ponieważ pęknięty implant o wadze 10 kilogramów zostawił po sobie obwisłą pierś. 

Instagramowa modelka została bez piersi. Sama nazywa siebie: "Uniboob"

Kobieta próbuje śmiać się z siebie i nazywa się "uniboobem", czyli karykaturalnie tłumacząc "jednopiersiowcem", albo "jednocyckiem". 

Mary wierzy, że jej pęknięty implant jest "znakiem", że powinna zacząć przyjmować bardziej "naturalny" wygląd po dekadzie przekształcania swojego ciała za pomocą operacji. 

"Zamierzam wrócić do naturalnych nie tylko moich piersi, ale także w innych częściach mojego ciała". Podczas transmisji na żywo ujawniła również, że nie bolało, gdy jej implant pękł, a to, co się dzieje, zdała sobie sprawę dopiero wtedy, gdy usłyszała "trzask".

W międzyczasie gwiazda "OnlyFans" powiedziała, że cieszy się erą "uniboob", a nawet porównała się do "kosmity".

Modelka dodała też zdjęcia jak wyglądała przed wszystkimi operacjami.

Zobacz też:

Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży! "Ależ będzie gromada!"

"Sanatorium miłości": uczestnicy show balowali jak nastolatkowie na Gali Złotego Wieku

Karolina Plachimowicz z "Projektu Lady" już tak nie wygląda. W jaki sposób schudła aż tyle? 

Wersow upodabnia się do Dody? "Jak dobrze zrobiona 40-tka"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Instagram | Monika Pietrasińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy