Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kamil Grosicki i Kuba Błaszczykowski wraz z żonami balują razem po Euro!

​Po przegranym meczu z Portugalią polscy piłkarze wrócili do swoich domów. Po turnieju czeka ich zasłużony odpoczynek. Niektórzy podzieli się z fanami tym, jak spędzają wolny czas. Furorę robi wideo zamieszczone przez Kamila Grosickiego!

Po Euro we Francji nasi reprezentanci mają teraz trochę czasu, żeby odpocząć i zrelaksować się po turnieju. Jedni wyjechali na wakacje, inni spędzają czas z rodzinami we własnych domach, a jeszcze inni imprezują!

Reklama

Niedawno media obiegły fotki Wojtka Szczęsnego i jego żony Mariny. Świeżo upieczeni małżonkowie wyjechali w podróż poślubną dookoła świata! 

W jednym z wakacyjnych kurortów na Ibizie wypoczywają także Borucowie, fotkami z urlopu pochwalił się również Kapustka. Na lotnisku dziennikarze spotkali też Kamila Glika z rodziną, ale nie chcieli zdradzić, gdzie będą wypoczywać.

Z kolei od imprez nie stronią Robert i Anna Lewandowscy. Paparazzi przyłapali ich, gdy balowali w modnym warszawskim klubie.

Na wspólną zabawę zdecydowali się Kamil Grosicki i Kuba Błaszczykowski z żonami. Ten pierwszy pochwalił się zdjęciem oraz wideo na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że sukienka Agaty Błaszczykowskiej robi wrażenie. Podobnie zresztą jak piosenka "Jesteś szalona" w wykonaniu "Turbogrosika" i Dominiki. Sami się przekonajcie!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki | Jakub Błaszczykowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama