Reklama
Reklama

Kalendarz zawodowy Cichopek pęka w szwach. Co z jej rolą w „M jak miłość”?

Kasia Cichopek w życiu prywatnym przechodzi obecnie zawirowania, ale za to zawodowo wiedzie jej się jak nigdy. Oprócz roli „M jak miłość” i prowadzenia „Pytania na śniadanie” doszło jej prowadzenie programu wnętrzarskiego, a jakby tego było mało, jeszcze program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Nie należy zapominać także o firmie, którą prowadzi. Jak zamierza to wszystko pogodzić z życiem prywatnym?

Kasia Cichopek: kariera

Kasia Cichopek od marca tego roku znów jest na ustach wszystkich. Ma to oczywiście związek z jej rozstaniem z Marcinem Hakielem. Para zerwała ze sobą po 17 latach związku, w tym 14 małżeństwa. Sprawa rozwodowa ma się odbyć jeszcze tego lata.

Okazuje się, że lekarstwem na niepowodzenia w życiu prywatnym okazała się praca. Cichopek, która dotąd pracowała na planie "M jak miłość" oraz współprowadziła "Pytanie na śniadanie", dołożyła sobie kolejnych zajęć. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z planu programu wnętrzarskiego, który będzie emitowany na TVP Kobieta, a który będzie prowadziła. Oprócz tego zobaczymy ją także w programie tanecznym "You Can Dance - Nowa Generacja".

Reklama

Cichopek jest też wziętą influencerką oraz właścicielką marki biżuteryjnej, zatem na brak zajęć nie może narzekać.

A nie należy zapominać, że jest również mamą dwójki dorastających dzieci i co drugi tydzień to ona sprawuje nad nimi opiekę.

Kasia Cichopek zrezygnje z "M jak miłość"?

Nic dziwnego, że pojawiły się plotki, że być może zrezygnuje z którejś pracy, na przykład z pracy na planie "M jak miłość". Jak się jednak okazuje, wcale nie zamierza tego robić.

O opiekę nad dziećmi nie musi się jednak martwić, gdyż może liczyć nie tylko na byłego męża, ale także rodziców.

Zobacz też:

Drapieżna Kinga Rusin udaje leoparda na greckiej plaży. Sokołowska i Piróg już skomentowali

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka "ratują małżeństwo"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama