Reklama
Reklama

Drapieżna Kinga Rusin udaje leoparda na greckiej plaży. Sokołowska i Piróg już skomentowali

Kinga Rusin (51 l.) to jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Popularna gwiazda znana jest z tego, że prócz pracy w telewizji doskonale sprawdza się w roli influencerki. Jej instagramowej konto przepełnione jest postami, w których reklamuje różne marki. Niedawno pochwaliła się wyjazdem do Grecji. Zdjęcie, które wstawiła, jest dość nietypowe.

Kinga Rusin od kilku tygodni podróżuje po świecie. Niedawno zdecydowała się osiąść w Grecji, gdzie jak się okazało, trenuje kitesurfing. Ten sport 51-latka bardzo lubi i często pokazuje w sieci zdjęcia, na których wyraźnie widać, ile wysiłku w niego wkłada, by być jeszcze lepszą.

Kinga Rusin w nietypowym ubraniu na plaży

Kinga Rusin na najnowszym zdjęciu na swoim instagramowym koncie pozuje w dość dziwacznej stylizacji. Gwiazda ma na sobie, stój leoparda, który później okazał się dość specyficzną pianką do kitesurfingu.

Reklama

51-latka na jednym zdjęciu stoi na kamieniu, z kolei na drugim wykonuje potężny skok. Post z wakacji postanowili skomentować bliscy przyjaciele Rusin, Michał Piróg i Kasia Sokołowska.

Na odpowiedź Kingi nie trzeba było długo czekać. Rusin postanowiła zaprosić Michała do siebie.

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś nie zostawiła suchej nitki na dorożkach w Krakowie. "Zakaz powinien być"

Jacek Rozenek przez udar stracił wszystko. "Życie było bajką"
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy