Reklama
Reklama

Kajra pokazała się fanom w skąpym bikini. Po sylwestrze przyszedł czas na zabawę... z ananasem

Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Sławomir Zapała od lat stanowią jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Oboje mają za sobą wyjątkowo pracowity okres, nic więc dziwnego w tym, że na początku nowego roku wyruszyli na zasłużony urlop. Zdjęcie zrobione przez Kajrę w stroju kąpielowym zaskoczyło jednak ze względu na nietypowy dodatek.

Magdalena Kajrowicz i Sławomir wystąpili w TVP

Dla wielu polskich artystów nie ma bardziej zapracowanego momentu w roku niż sylwester. Do grona noworocznych "pracusiów" zdecydowanie należą Kajra i Sławomir Zapała, którzy w ostatnich latach biorą na swoje barki 31 grudnia często więcej niż jeden koncert. Nie inaczej było również i tym razem, dzięki czemu parę ominęły liczne kontrowersje związane z "Sylwestrem Marzeń".

Reklama

Sławomir Zapała i Kajra bawią się w ciepłych krajach

Słoneczne plaże, gorący piasek i krystaliczne czysta woda to coś, co wyjątkowo pociąga polskich celebrytów w okresie zimowym. Wielu z nich wyrusza na urlop do ciepłych krajów już w okresie świątecznym lub tuż po nim. Na taki właśnie krok zdecydowali się również Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała.

Gwiazdy rock polo nie zdradziły, dokąd dokładnie się udali, ale na podstawie wrzuconego przez Kajrę zdjęcia można wywnioskować jedno - panuje tam obecnie znacznie ładniejsza aura niż w Polsce. Opublikowana na Instagramie fotografia błyskawicznie przyciągnęła uwagę fanów celebrytki, którzy rozpływali się pod jej adresem w komentarzach:

"Tak jakby luksusowo";

"No jest moc";

"Kajra wyglądasz zjawiskowo" -czytamy w niektórych komentarzach. Co ciekawe, swoje trzy grosze do całej sprawy dorzuciła też Anna Popek, która w komentarzu do zdjęcia zadała pytanie nurtujące wielu internautów: "Ciekawe, gdzie to tak pięknie?".

Sławomir też bawił się na złotym piasku?

Oprócz frywolnego niebieskiego bikini Kajra uzupełniła swoją stylizację kolorową torebką z wizerunkiem Fridy Kahlo oraz dodatkiem trzymanego w ręce... ananasa. Czyżby była smakoszką tego egzotycznego owocu? A może miał to być prezent dla Sławomira, który został oznaczony na zdjęciu wraz z Agą Zapałą? Być może nigdy się nie dowiemy...

Zobacz też:

Kajra i Sławomir zabrali głos w sprawie kontrowersji z zagraniczną gwiazdą "Sylwestra Marzeń".

Sławomir perfekcyjnym panem domu. Wpadł na niezwykły pomysł!

Internauci wybrali najpiękniejsze damskie imiona. Które wygrało?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy