Reklama
Reklama

Kaczorowska mówi szczerze o pracy w "Klanie". Co dalej z jej rolą w telenoweli?

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu" została ostatnio dość obcesowo potraktowana przez scenarzystów. Tancerka ma do nich żal, że w jesiennym sezonie nie mieli pomysłu na jej bohaterkę. Czy to się zmieni?

Agnieszka Kaczorowska zaczynała w "Klanie"

Agnieszka Kaczorowska od prawie ćwierć wieku wciela się w rolę Bożenki Lubicz w popularnej telenoweli TVP "Klan". Filmowa córka Rysia i Grażynki dorastała na oczach milionów Polaków. Najpierw była tylko małą dziewczynką, która wraz ze swoim serialowym bratem Maćkiem, czyli Piotrem Swendem, oraz siostrą Kasią - w tej roli Julia Królikowska - często myła rączki na polecenie ojca.

Reklama

"Graliśmy razem, bawiliśmy się razem w przerwach... niewiele nas różniło, a wiele łączyło. (...) Dziś chcę podkreślić, że to było (bo już dawno się nie widzieliśmy), niesamowite doświadczenie..." - wspominała w jednym z wpisów współpracę z Piotrem.

Kaczorowska ma żąl do produkcji "Klanu"

Z czasem jej rola się rozrosła. Serialowa Bożenka podjęła pracę i założyła rodzinę i została żoną Miłosza Kazunia. Na ekranie było jej dużo więcej. W ostatnim czasie scenarzyści chyba nie mają pomysłu na Bożenkę. Więcej dzieje się wokół jej teścia Bolesława Kazunia, którego gra Krzysztof Janczar. 

"W serialu "Klan" gram od 1999 roku, czyli 24 lata. To dużo czasu, zupełnie nie wiem, kiedy to zleciało. To była taka równoległa rzeczywistość, która była obok mnie zawsze. I to jest bardzo ciekawe doświadczenie, które mnie bardzo dużo nauczyło, ale które też pokazało mi, jaką granicę trzeba postawić pomiędzy rolą a byciem tutaj w sobie" - mówi agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska ma lekki żal do produkcji, że nie wykorzystują jej aktorskich talentów w pełni. Serialowa Bożenka nawet nie wie dokładnie, co ją czeka w tym sezonie.

"Nie dostałam wielu odcinków na jesień. Kilka nagraliśmy, ale nie mam jeszcze szerszego spojrzenia na najbliższy sezon, więc nie wiem, czym zaskoczymy widzów" - mówi.

Kaczorowska ma jednak nadzieję, że w jej roli nastąpi zwrot. Wierzy w inwencję scenarzystów, bo jak twierdzi, już nieraz udowodnili, że potrafią poprowadzić fabułę telenoweli w niezwykle wciągający sposób.

Kaczorowska ma plany

W każdym razie Kaczorowska postanowiła poza serialem rozwijać swoją karierę taneczną. W tym celu szykuje jakiś tajemniczy projekt wraz z mężem Maciejem Pelą. Na razie nie ujawnia co to ma być.

"Razem z moim mężem robimy pewien projekt związany z tańcem. Premierę planujemy na końcówkę jesieni i bardzo się na to cieszę. Wkładamy w to całe serce, bardzo dużo zaangażowania energetycznego, ale oczywiście też finansowego i wierzymy, że stworzymy coś, co dla innych ludzi będzie mega. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć, natomiast zapraszam do siebie na social media, tam wszystko na bieżąco będę opowiadać" - zdradza co nieco Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska w stylizacji retro pozuje mężowi na plaży. Zadaniowo

Kaczorowska przyłapana na czułościach na plaży. Mąż nie mógł się powstrzymać

Qczaj w ostrych słowach drwi z Agnieszki Kaczorowskiej. "Wiadomo, że ty jesteś kłamczuchą"

Agnieszka Kaczorowska zdradziła sekret swojej metamorfozy. "Nie będę wam mydlić oczu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Klan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy