Kaczorowska i Rogacewicz przerwali milczenie. Skomentowali plotki, że aż wióry lecą
Nowy sezon programu "Taniec z gwiazdami" już niedługo, a Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz właśnie postanowili podgrzać najgorętsze plotki na ich temat. Choć wciąż oficjalnie nie wiadomo, czy para zatańczy w duecie, to ich najnowsze wpisy nie pozostawiają wątpliwości, jakie mieliby do tego nastawienie. "Aż wióry lecą" piszą zgodnie oboje.
17. sezon programu "Taniec z gwiazdami" ruszy już 14 września. Na minionej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu ujawniono niemal wszystkie szczegóły, związane z nowym sezonem. Zaprezentowali się tam wszyscy uczestnicy i tancerze - jednak dobór duetów wciąż jest tajemnicą.
Oczywiście najwięcej zamieszania wywołali Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz. Para, która zna się z teatru, jest ostatnio bardzo często widywana także prywatnie, a na imprezę dla osób biorących udział w tej edycji przyszli trzymając się za ręce.
Sami zainteresowani jeszcze niedawno nabrali wody w usta - jedynie tancerka stwierdziła, że trenowanie z kimś, kogo znała przed programem, byłby ciekawą nowością. Teraz wydaje się, że przerwali milczenie - i zrobili to w dość widowiskowy sposób.
1 sierpnia Agnieszka i Marcin opublikowali - niemal w tym samym momencie - humorystyczne wpisy, których nie sposób nie łączyć ze sobą. Kaczorowska pokazała film, na którym widać, jak tańczy z drewnianą deską.
"Ale piękna deska. Ale jak zatańczy, to aż wióry lecą!" - podpisała nagranie, nawiązując przy okazji do krytyki jej sylwetki, jaka czasem pojawia się w komentarzach.
Tymczasem na Instagramie Rogacewicza również pojawił się film z deską. Aktor pokazał, jak hebluje drewno z wielkim zapamiętaniem.
"Zawsze lubiłem robić w drewnie. Kiedyś wam opowiem" - brzmi opis, w którym nie zabrakło hasztagu "wióry lecą".
Przypadki się zdarzają, ale znaczenie obu wpisów wydaje się celowe. Zwłaszcza że i jurorzy "TzG" wypowiadają się w sposób coraz bardziej jednoznaczny.
Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem zastrzegła, że nie wie na pewno, co łączy Kaczorowską i Rogacewicza. Przyznała jednak, że parom, które są w związku, na parkiecie "TzG" może być dużo trudniej.
"W turniejowym tańcu bardzo to pomaga, natomiast w przypadku 'Tańca z gwiazdami' - nie wiem, może to być duży sprawdzian dla pary. Bo jednak taniec to bardzo dużo emocji, radości, śmiechu - ale czasami są nerwy, płacz, łzy, pot. Ale to też jest fajne, bo to taki jest egzamin dla związku" - tłumaczyła Iwona.
Tomasz Wygoda był bardziej bezpośredni. Też był zdania, że łączenie pracy i życia prywatnego bywa skomplikowane. Wprost jednak powiedział, że życzy Agnieszce i Marcinowi jak najlepiej.
Zobacz też:
Przed Kaczorowską i Rogacewiczem trudny czas. Pavlović nie ma wątpliwości
Kaczorowska już nie ukrywa ws. Rogacewicza. Mówi wprost
Kobieca Agnieszka Kaczorowska na prezentacji ramówki Polsatu