Reklama

Reklama

Reklama

Kaczorowska atakuje Iwonę Pavlović. Jest zbulwersowana jej werdyktem! Poszło o Jelonka

Trzeci odcinek tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" wzbudził wśród widzów mnóstwo emocji. Niektórym nie spodobało się to, że z tanecznym show pożegnała się Maja Włoszczowska, wiele kontrowersji wzbudziła też wysoka nota dla pary Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Panowie dostali od jurorów najwyższe możliwe noty! To nie przypadło do gustu również Agnieszce Kaczorowskiej, która w mediach społecznościowych sama postanowiła ocenić uczestników.

Agnieszka Kaczorowska jako "niezależna" jurorka "Tańca z gwiazdami"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała wczoraj serię filmików na swoim InstaStory, w których dzieli się z obserwującymi przemyśleniami na temat nowego sezonu "Tańca z gwiazdami". Gwiazda przyznała, że uwielbia to robić, a fani wciąż pytają o jej odczucia - postanowiła więc użyć social mediów do tego, by zaprezentować swoją opinię o uczestnikach tanecznego show.

Zaproponowała nawet internautom wspólne podpatrywanie tancerzy. "Oglądamy razem?" - zapytała.

Reklama

Celebrytka czuje się niejako w obowiązku dzielić ze światem swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą. Jak sama mówi - była przez 13 lat zawodową tancerką, poza tym tańczyła aż w siedmiu edycjach "Tańca z gwiazdami", zna więc program od kuchni.

Zaznaczyła również, że nie jest typowym, zwykłym widzem, ale też wiele tez odróżnia ją od jurora, który siedzi przy stole i ocenia tańczące pary. Jaki werdykt wydała więc telewizyjna Bożenka?

Agnieszka Kaczorowska krytykuje Iwonę Pavlović

Najwięcej emocji wzbudził w celebrytce - jej zdaniem - niesprawiedliwy werdykt. Według Kaczorowskiej duet Jelonek-Danilczuk nie zasłużył na cztery "dziesiątki".

"Tańczyli Jacek i Michał i dostali cztery dziesiątki od jury i będzie pod prąd z mojej strony, bo to nie był quickstep na cztery dziesiątki. Pomijając całą dyskusję, czy dwóch facetów powinno razem tańczyć, czy nie (...) To były skoczki w rytm quickstepa, zatańczone głównie obok. Nie było w tym prawdziwego quickstepa" - podsumowała, jak na prawdziwą specjalistkę przystało.

Później Kaczorowska zaatakowała szanowne jury, a w szczególności Iwonę Pavlović:

Gwiazda "Klanu" zauważa, że męską parę w tańcu ogląda się bardzo dobrze, a obaj panowie poruszają się z niezwykłą lekkością, jednak nie na tyle, by otrzymać za występ komplet punktów.

Pavlović jak na razie nie odniosła się do krytyki, jednak znając surową jurorkę, na pewno zabierze głos w tej sprawie przy najbliższej nadarzającej się okazji.

A Wy, z którym werdyktem się zgadzacie?

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami": Maja Włoszczowska odpadła, widzowie nie zgadzają się z werdyktem

Karolina Pisarek ma guza mózgu? Modelka wyjaśnia, na co choruje

"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović wyjawiła, jak żyła na obczyźnie. "Wszystkie pieniądze odkładałam"pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy