Reklama
Reklama

Justyna Żyła świętuje 16. Urodziny syna. Jakub to zdarta skóra z mamy…

Justyna Żyła (35 l.) 16 lat temu została po raz pierwszy mamą. Miała wtedy zaledwie 19 lat i, jak wyznała z perspektywy czasu w wywiadzie dla „Vivy”, bardzo długo starała się o ciążę. Patrząc na Jakuba, wyraźnie widać, do kogo jest podobny.

Justyna Żyła, z domu Lazar, cioteczna siostra Adama Małysza i skoczek narciarski Piotr Żyła wzięli ślub w 2006 roku. 

Justyna i Piotr Żyłowie: krótka historia miłości

Sportowiec miał wtedy zaledwie 19 lat. Na świecie szybko pojawiły się dzieci. Justyna zaszła w ciążę w wieku 18 lat. Jak potem wyznała w wywiadzie dla Vivy, było to poprzedzone żmudnymi staraniami:

"Teraz już mogę powiedzieć: dosyć długo starałam się o dziecko. Zawsze chciałam mieć dzieci. On chyba też…"

Reklama

Z tej wypowiedzi wywnioskować, że plany Piotra w tej kwestii pozostały w sferze domysłów, jednak Justyna wolała założyć, że ma takie same, jak ona. 

Z czasem wyszło na jaw, że życie, które zorganizowała żona, nie do końca odpowiadało skoczkowi,  skoro po igrzyskach w Pjongczangu postanowił je zakończyć. 

Justyna Żyła: rozstanie z Piotrem

Tego, że już jej nie kocha, Justyna domyśliła się, gdy na lotnisku na jej męża czekała inna kobieta. Wspólnie wymknęli się fotoreporterom i uciekli podstawioną pod halę przylotów limuzyną. Wtedy po raz pierwszy poniżyła męża publicznie. W Internecie napisała:

"Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawil mnie, dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował że ma kochankę).  Nie mam zamiaru już kłamać”.

Z czasem jeszcze bardziej się rozkręciła i zaczęła zamieszczać na Instagramie wnikliwe analizy osobowości byłego męża, ze szczególnym uwzględnieniem jej niedostatków, a także kwestionowała jego kompetencje rodzicielskie. 

Jakub Żyła skończył 16 lat

Tymczasem dzieci Żyłów dorosły. Obecnie są już nastolatkami, a z okazji przypadających ostatniego dnia stycznia urodzin syna Jakuba  Justyna zamieściła na Instastory zdjęcie z porodówki opatrzone wzruszającym komentarzem:

"31.01.2007 rok. 22:15. Jeden z najpiękniejszych momentów w życiu".  

Pokazała także zdjęcie syna sprzed kilku lat. Chociaż nie jest najnowsze, widać, do kogo jest Jakub jest podobny. Na Instagramie Justyny można zresztą znaleźć bardziej aktualne zdjęcia syna, na przykład to, na którym ubrany w tradycyjny strój góralski świętuje swoją konfirmację. 

Zobacz też:

Kłótnie, rozbierana sesja i proces sądowy. Tym rozstaniem żyła cała Polska

Justyna Żyła poszła na randkę. I to z kim! Romans byłej żony skoczka kwitnie! Dostała też prezent!

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy