Reklama
Reklama

Justyna Steczkowska popłakała się w trakcie wywiadu. O co ją zapytano?

Justyna Steczkowska (49 l.) wystąpiła w programie TVP „Taka jak ty”. W trakcie rozmowy została zapytana o swoją zmarłą mamę. Artystka nie mogła powstrzymać łez. Zdobyła się na szczere wyznanie.

Dla Justyny Steczkowskiej (posłuchaj!) rodzina jest najważniejsza. Gwiazda wielokrotnie podkreśla to w swoich wypowiedziach. Przez ostatnie lata oddana córka zajmowała się swoją mamą Danutą, która po wylewie poruszała się na wózku inwalidzkim. Niestety, mama wokalistki zmarła w 2020 roku. O śmierć kobiety zapytał Steczkowską Mateusz Szymkowiak, prowadzący program "Taka jak ty". Artystka nie kryła emocji. Poleciały łzy...

Reklama

Justyna Steczkowska płakała przed kamerami

Mateusz Szymkowiak postanowił zapytać wokalistkę, czy powiedzenie "Dopóki żyją rodzice, to jesteśmy dziećmi" jest prawdziwe. Justyna zgodziła się z tymi słowami i odniosła się do własnych przeżyć związanych ze śmiercią mamy.

Tak Justyna Steczkowska zapamiętała swoją mamę

Prezenter kontynuował temat. Zainteresowało go to, jak wokalistka zapamiętała swoją mamę. Justyna wspomniała ją w bardzo emocjonalnej wypowiedzi. Łzy same poleciały jej z oczu.

Gwiazda odwołała się również do wyjątkowych cech swojej mamy, które przypomina sobie z uśmiechem na ustach.

Justyna Steczkowska - kim jest?

Justyna Steczkowska jest piosenkarką, kompozytorką, a przy tym autorką tekstów, skrzypaczką, a nawet aktorką i prezenterką telewizyjną. To kobieta-orkiestra, można by rzec. Wokalistka ma 49 lat, urodziła się bowiem 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie. W 2000 roku Steczkowska poślubiła Macieja Myszkowskiego, z którym ma trójkę dzieci: Leona, Stanisława i Helenę. Gwiazda prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @justynasteczkowska.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska zabrała syna na galę. Towarzyszyła im jego dziewczyna!

Justyna Steczkowska może być dumna. Syn robi karierę w branży muzycznej!

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy